Chemi Pure Grande (40 oz) 1134g

 
  • 1 z 4
 

Filtruje nadbytočné nečistoty a živiny a čistí vašu nádrž. Rýchlo a bezpečne odstraňuje rozpustené organické nečistoty, potravu a ďalšie drobné nečistoty, ktoré priamo odfiltruje z morskej alebo sladkovodnej nádrže.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
1.2.2021
Bežná cena 52,90 €
Ušetríte 2,91 € (–6 %)
49,99 €    
Značka Boyd Enterprises
Kategória Boyd Enterprises
 

chemi-pure grande

Chemi-pure rýchlo filtruje nadbytočné nečistoty a živiny, ktorými sa živia baktérie a zamedzuje tak ich bujnenie a čistí vašu nádrž. Voda sa vo väčšine akvárií s rybami časom stáva "zahmlená", špinavá alebo kalná, pretože baktérie spotrebovávajú odpad a tým sa rozmnožujú - to spôsobuje zakalenie ... Chemi-pure rýchlo a bezpečne odstraňuje rozpustené organické nečistoty, potravu a ďalšie drobné nečistoty, ktoré priamo odfiltruje z morskej alebo sladkovodnej nádrže a tým zabraňuje väčšiemu rozšíreniu baktérií.

Chemi-pure je filtračné médium, ktoré sa jednoducho používa a je vhodné pre všetky druhy akvárií. Vyrába sa za pomoci najmodernejších technológií. Chemi-pure je veľmi ekonomický a poskytuje bezproblémovú filtráciu. Chemi-pure je je zmes vysoko kvalitného aktívneho uhlia a iónomeničov v nylonovom filtračnom vrecku. Aktívne uhlie filtruje častice nečistôt, zatiaľ čo iónomeniče pomáhajú odstraňovať dusíkaté látky (čpavok a nitráty), ktoré sú nebezpečné rybám. Stabilizuje chemické zloženie vody a zároveň podporuje stabilnú úroveň pH. Ďalší dôvod prečo ho používajú akvaristi celosvetovo už niekoľko rokov na zlepšenie životného prostredia a zdravia v ich akváriu.


VÝHODY POUŽÍVANIA CHEMI-PURE:

DLHŠÍ ŽIVOT - ryby často žijú 3 až 4 krát dlhšie
KONŠTANTNÉ pH - vždy v bezpečnom rozmedzí
CHRÁNI POTREBNÉ ORGANIZMY - bez nebezpečenstva znečistenia
Oplachujte čistejšie - rýchlejšie ako kedykoľvek predtým!
ODSTRAŇUJE TOXICKÉ PRVKY - vrátane medi a fenolu
ODSTRAŇUJE ORGANICKÉ ZNEČISTENIE
RÝCHLE ODPOVEDE - neurologické reakcie podobné rybám v prirodzenom prostredí
PRE MORSKĚ AJ SLADKOVODNĚ AKVˇARIUM - pomáha prosperovať všetkým druhom
KRIŠTÁĹOVO JASNÁ VODA - vždy číra modro-biela voda
TERAZ S QUICKWASH CARBON ™ - špeciálny 0,08 mm extrudovaný granulovaný aktívny uhlík, ktorý má o 30% väčšiu plochu povrchu ako náš pôvodný uhlík a je predpraný

index boyd
Chemi-pure zostáva revolučným výrobkom už viac ako 60 rokov a prakticky všetky akváriové filtračné médiá boli po ňom napodobňované! Či je akvárium veľké alebo malé, Chemi-pure produkuje konzistentné výsledky, ktoré uľahčujú údržbu krásneho a zdravého akvária.

Chemi-pure je možné používať so všetkými typmi vody ako chemický absorpčný filter, generátor iónov a výmenná jednotka, aby pozitívne udržiaval pH na perfektnej a konštantnej úrovni. Chemi-pure je tiež fantastický pre použitie s africkými cichlídami alebo discusmi! Chemi-pure neodstraňuje stopové prvky a je jediným filtračným médiom, ktoré pomáha pri prirodzenej rovnováhe kladných a záporných nábojov, s dôrazom na prospešný záporný ión. Teraz obsahuje QuickWash Carbon ™, naše najnovšie vylepšenie pôvodnej formulácie Chemi-pure. Tento uhlík je peletizovaný a predpraný tak, že poskytuje najlepšiu kombináciu povrchovej plochy, veľkosti pórov a obsahu prachu, čo z neho robí ideálne filtračné riešenie pre sladké aj slané vody.

 

Pokyny: Uchovávajte Chemi-pure zapečatené v nádobe až do použitia. Opláchnite sáčok pod tečúcou vodou po dobu 5 až 10 sekúnd, vložte sáčok do oblasti s vysokým prietokom, kanistrového filtra alebo inej filtračnej nádoby. Chemi-pure by sa mal vymeniť približne každé 2 až 4 mesiace v závislosti od biologického zaťaženia. Ak sa použije viac ako jedno filtračné vrecko Chemi-pure, vymieňajte ich postupne každý týždeň, kým nevymeníte všetky vrecká.

 

chemipure-colage

Dostupné v baleniach:

Chemi-pure (5 oz) 141g. = pre objem akvária do 95 litrov
Chemi-pure (10 oz) 283g = pre objem akvária do 189 litrov
Chemi-pure Grande (40 oz) 1134g = pre objem akvária 662 - 757 litrov
Chemi-pure BULK (6 x 5 oz) 6 x 141g = 6 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 95 litrov
Chemi-pure BULK (6 x 10 oz) 6 x 283g = 6 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 189 litrov

 

 

 

 

 

 

 

 

chemipure-guide-NEW- compare

 

 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: