Booster pumpa SET - čerpadlo na zvýšenie tlaku pre RO-50 a RO-75GPD

 
 

Čerpadlo na zvýšenie účinnosti pre reverzné osmózy RO-50 a RO-75GPD.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
8.3.2021
54,99 €    
Kategória Doplnky a príslušenstvo k RO
 

Čerpadlo na zvýšenie tlaku pre reverzné osmózy RO-50 a RO-75GPD. Booster čerpadlo je konštruované na dlhoročnú, efektívnu a tichú prevádzku.

Rýchlosti výroby čistej vody cez reverznú osmózu je závislý od dvoch hlavných faktorov - teploty a tlaku vstupnej vody. U tlaku sa považuje za ideálny tlak 4,5 Bar a vyššie. Pri čerpaní vody z vodovodného radu je tlak zhruba 3 Bar a ak bývate napríklad v 8. poschodí panelového domu, máte tlak minimálny, čo výrazne zvyšuje stratu efektívnosti systému RO. Pomocné čerpadlo je nevyhnutné na správnu funkciu membrány reverznej osmózy a všade tam, kde je tlak vody menší ako 3 Bar.
Po zapojení čerpadla dochádza k značnému nárastu výkonu reverznej osmózy (permeátu) a výrazne sa zníži množstvo odpadovej vody (koncentrátu).

Tento set obsahuje: Booster čerpadlo pre 50-75GPD, sieťový adaptér (zdroj), senzory-poistky vysokého a nízkeho tlaku ( namontované a zapojené), rýchlospojky a hadičky potrebné na zapojenie do systému. Komponenty tlaku sú rozmiestnené voľne, neobsahuje kovový držiak čerpadla! Odporúčame ešte prikúpiť jeden sedimentačný predfilter aby ste zamedzili zanášanie čerpadla a tým zaistili jeho dlhšiu životnosť. Zariadenie je napájané elektrickou energiou z dodaného sieťového adaptéra s jednosmerným napätím (24V).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KK Avatar autora | 20.2.2021
Splnil to co som očakával. Pomer odpadovej vody sa zmenšil.