Radion XR30w G4 Pro, 46 HEI led

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Najnovšia G4 generácia modelu Radion XR30w - 46 HEI led,  radikálne redefinuje jednoduchosť, krásu a výkon LED osvetlenia. Jedno z najlepších akváriových osvetlení je odteraz ešte lepšie.

Dostupnosť Rýchle dodanie
Môžeme doručiť do
4.3.2021
939,90 €    
Značka EcoTech Marine
Kategória EcoTech Marine
 

Najnovšia G4 generácia modelu Radion XR30w radikálne redefinuje jednoduchosť, krásu a výkon LED osvetlenia. Jedno z najlepších akváriových osvetlení je odteraz ešte lepšie.
Jednoducho povedané, Radion G4 je tým najlepším od doby predstavenia generácie G3 ... avšak, oproti konkurencii, NEMÁ vstavané WiFi!

radion-g4-homepagebanner_2

Radion G4
Celosvetovo známe LED osvetlenie je teraz ešte lepšie ...
 
Viac farieb
Radion G4 má kompletne prepracované zväzky LED. Osvedčená farebná kombinácia bola rozšírená o "teplú bielu" a "fialovú", t.j. toto rozšírenie bude ešte väčším prínosom pre vaše koraly. Vďaka rekonfigurácii LED zväzkov boli použité nové šošovky HEI so zámerom dosiahnuť vyrovnaný farebný mix, lepší než u predchádzajúceho modelu.
 
Širšie pokrytie
Šošovky HEI, použité u G4, poskytujú väčšie svetelné pokrytie. Toto je dosiahnuté vďaka rozšírenému osvetleniu, ktoré by inak tvorilo oblasť s vyššou hodnotou PAR priamo pod samotným osvetlením, t.j. teraz sa výkon osvetlenia rozšíri a tým pokryje oveľa väčší priestor s intenzitou pre zdravý rast koralov. Tým sa tiež dosiahne nižšej úrovne tieňov v akváriu a zároveň sa zvýši priestor pre umiestnenie koralov vo všetkých dostupných hĺbkach.
 
Ešte civilizovanejšie
EcoTech chce vyrábať čo najmenej náročné zariadenia pre užívateľov na trhu. G4ka pokračuje v atraktívnom dizajne modelov Radion, s malými rozmermi a navyše sa teraz ešte znížila úroveň prevádzkového hluku. G4ka ponúka kompletne prepracovaný chladič s novou geometriou a mikro rebrami, ktoré robia systém chladenia menej nápadným.
 
Viac kontroly
Viac farieb sa odráža vo väčšom počte kanálov. G4ka, podobne ako jej predchodcovia, bude plne kompatibilná so systémom EcoSmart Live. Možno ju pridať do už existujúceho alebo nového ESL účtu cez USB alebo prostredníctvom zariadení Reeflink (predáva sa samostatne).  Kontrola kanálov sa aktualizovala tak, aby zodpovedala novým LED zväzkom a obsahuje fialovú a teplú bielu.
 
BACKGROUND-HEILens
 
Porovnanie
Ako pôsobivý je nový dizajn šošoviek HEI? Stačí porovnať predchádzajúcu generáciu šošoviek Radion, ktoré používali najlepšiu optickú technológiu svojho času. Všimnite si distribúcia PAR vďaka reflektoru a šošoviek TIR ... Je ihneď zrejmé, že optika HEI ponúka významné zlepšenie z pohľadu poskytnúť väčšie / širšie pokrytie.
a PRODUCT-SWEETSPOT (1)
Špecifikácia
a PRODUCT-SPECS-DESKTOP_XR15 (2)
 
 
Tiché aktívne chladenie
Chladič u G4ky bol prepracovaný od základu s cieľom maximalizovať jeho povrch a umožniť rýchle rozptýlenie tepla. Niekoľko kanálov umožňuje otvorenú ventiláciu a prúdenie vzduchu. Tento systém efektívneho systému chladenia výrazne znižuje potrebu aktívneho chladenia, ktoré znižuje potrebu používania vetráku, a tak redukuje hluk prúdenia vzduchu.
 
a RADION-Cooling_Heatsink (1)
 
 
Držiaky RMS
Tieto 2 špecializované sady sú určené pre modely Radion XR15 a XR30. Každá sada obsahuje všetko čo potrebujete pre upevnenie osvetlenia Radion na takmer akékoľvek štandardné alebo bezrámové akvárium.
Každá sada obsahuje niekoľko pohyblivých ramien / koľajníc a otočnú úchytnu plochu "x-bracket", ktorá vám umožní jednoducho umiestniť váš Radion tam, kde ho potrebujete mať.
 
a PRODUCT-RMS_SingleTankMount
 
 
 
Koľajnicový systém RMS
Tento systém umožňuje upevniť viac svetiel typu Radion XR30 alebo Radion XR15. Táto sada obsahuje:
* Vstavaný systém pre upevnenie / skrytie káblov
* Kompatibilné úpravy pre rámové, bezrámové a typ "euro-braced" nádrže
* Ide o pevný systém hoci predstavuje ľahkú konštrukciu
* Hliníkový povrch
* Upevňujúce posuvné koncovky pre horizontálne a rotačné upevnenie
* Optimálne upevnenie Radion osvetlenia vo výške cca 18 cm (7 ")) nad hranou nádrže
 
a PRODUCT-RMS_Multi_Hanging
a PRODUCT-RMS_Multi_TankMount
 
 
Ovládacia webová platforma
EcoSmart Live je cloudové riešenie, je centrom pre ovládanie prístrojov fy EcoTech Marine. Ovládajte a upravujte svoje Radion a čerpadlá Vort kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Všetko čo potrebujete je pripojenie na internet a webový prehliadač (Chrome, Firefox alebo Safari). A pretože sú všetky dáta uložené v Cloude, vaše pripojenie je vždy zabezpečené a vaše dáta sú uložené, aby ste ich mohli používať pri ovládaní a programovanie.
 
a PRODUCT-MultiDevice_ESL
 
a LOGO-ESL

Ovládajte svoje zariadenia odkiaľkoľvek a kedykoľvek ...
Nezáleží na tom, kam vás život zavedie, vaše akvárium bude vždy s vami. Vďaka cloudovému riešeniu EcoSmart Live sa môžete pomocou internetového pripojenia a webového prehliadača kedykoľvek pripojiť - buď prostredníctvom PC, pomocou tabletu či smart telefónu.
Majte pokoj v duši a užívajte voľných chvíľ s vedomím, že sú váš útes a jeho obyvatelia v poriadku. (A navyše môžete povedať zbohom inštaláciám softvéru či aktualizáciám, pretože sa všetko inštaluje automaticky.)
 
Ovládajte vaše zariadenie ...
Je na vás, do akej hĺbky chcete zariadenie ovládať / riadiť. Napríklad, použite jeden z mnohých preddefinovaných programov pre osvetlenie Radion - alebo vytvorte svoje vlastné nastavenia, ktorými budete ovládať každú farbu zvlášť. Môžete zmeniť aj intenzitu osvetlenia v priebehu dňa a upravovať lunárne fázy v priebehu noci.
 
a PRODUCT-ESL_House
 
 
Ďalšia úroveň využitia EcoSmart Live
Vlastniť ReefLink nie je nutnosťou pre pripojenie k EcoSmart Live, ale bude sa vám páčiť flexibilita a sloboda, ktorú ponúka. Reeflink vám pomôže odstrániť potrebu pravidelného pripájania sa k Radionu pomocou USB, pretože umožňuje stále pripojenie vášho akvária k sieti. Vďaka ReefLinku môžete používať iPhone, iPad a smart telefóny / tablety na platforme Android k vzdialenému ovládaniu vašich Radion atď.
 
a PRODUCT-ReefLink_ESL
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: