Kessil A360NE Tuna Blue

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Kessil A360NE je LED s úzkym uhlom osvetlenia a výkonom max.90W.

Dostupnosť Rýchle dodanie
Môžeme doručiť do
3.3.2021
359,90 €    
Značka Kessil
Kategória Kessil
 

Kessil A360NE je LED s úzkym uhlom osvetlenia, ktorý poskytuje krásny efekt mihotania odrazov svetla, a tým dodáva vášmu akváriu prirodzený, slnečný vzhľad porovnateľný s osvetlením pomocou výbojok. Vytvára dojem, ako keby ste získali svoj vlastný kus oceánu.

 A360ku je možné ovládať systémom APEX Classic a APEX´16 (APEX Ready)

Kessil-poster_join the spectral revolution
 
zdroj: youtube.com
 
 
Kessil logic
 
Funkcia Kessil Logic umožňuje nastavovanie takmer rovnomernej intenzity v celom svetelnom spektre od odtieňov modrej oblohy až po odtieň modrej morskej hlbiny.
 
kessil ap700_Optical_img04
 
 
 
Osvetlenie
 
Osvetľovacia jednotka Kessil A360 je certifikovaná spoločnosťou Neptune Systems ako zariadenie kategórie Apex Ready+a je kompatibilné s väčšinou externých riadiacich jednotiek pracujúcich s napätím 0~10 V.
 
 
Mihotanie odrazov svetla
 
Krásny efekt mihotania odrazov svetla dodáva vášmu akváriu prirodzený, slnečný vzhľad porovnateľný s osvetlením pomocou výbojok. Vytvára dojem, ako keby ste získali svoj vlastný kus oceánu.
 
kessil a360x_Optical_img05
 
 
Laditeľné spektrum
 
 
Ak si vyberiete časť svetelného spektra, ktorú uprednostňujete, môžete mať úplnú istotu, že vaše koraly budú dostávať všetko, čo potrebujú k optimálnemu rastu a farebnosti.
 
    kessil koral
 
 
Zmiešavanie farieb
 
Technológia Dense Matrix LED mixuje rôzne vlnové dĺžky svetla, skôr ako toto opustí svetelný zdroj, čím umožňujú dosiahnutie rovnomerného farebného odtieňu v celom objeme nádrže. Napriek tomu, že je použitý jediný svetelný zdroj, je odstránený efekt bodového svetla, pretože celý svetelný výkon je rovnomerne rozložený na širokej ploche.
 
kessil a360x_Optical_img03
 
 
 
Ultrafialové svetlo
 
Nezáleží na tom, ktorá časť svetelného spektra je zvolená pomocou funkcie laditeľného spektra, pretože UV svetlo, ktoré je prostredníctvom patentovanej funkcie nastavené v presnom pomere, podporuje farebnosť koralov.
 
 
Design
 
Môžete vyberať z rady rôznych modelov a rozhodovať se tak medzi maximálnym prienikom nebo maximálnou plochou pokrytia. Všetky osvetľovacie jednotky sú konštruované tak, aby bola zaistená ich dlhá životnosť spoločne s tichým chodom, účinným chladením a maximálnym výkonom, a to všetko v kompaktnom a príťažlivom dizajne a s nízkymi nárokmi na údržbu.
 
kessil Accessories_Controller_A360WE
 
 
Ovládateľnosť
 
Časové intervaly medzi zapínaním a vypínaním, intenzita a svetelné spektrum sú nastaviteľné buď ručne nebo pomocou externej riadiacej jednotky pracujúcej s napätím 0~10 V. Osvetľovacie jednotky môžu byť tiež zapojené v uzavretom obvode, aby nastavenie jednej jednotky ovplyvňovalo všetky ostatné jednotky.
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: