Ricco food

 
  • 1 z 2
 

Starostlivo vybraná rastlinná zmes vyvinutá na uspokojenie všetkých potrieb zoanthusov a pod.

Obsah balenia: 30g

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.5.2021
9,90 €    
Značka Aquaforest
Kategória Krmivá a vitamíny pre koraly
 

Práškové krmivo určené prevažne pre Zoanthus, Ricordea, Rhodactis a ďalšie druhy. Ricco Food je obohatené o špeciálnu sadu vitamínov, ktoré dokonale zodpovedajú potrebám týchto koralov. Doplnením zmesi vitamínovou zmesou podporuje Ricco Food zdravý a intenzívny rast. Ricco Food poskytuje najdôležitejšie živiny, zlepšuje ich sfarbenie a urýchľuje ich vývoj.

zdroj: youtube.comDávkovanie: 1 odmerná lyžička na 100 l vody.

Naplňte malý kontajner cca. 20 ml akváriovej vody, pridajte lyžicu Ricco Food a miešajte jednu minútu. Nalejte suspenziu priamo do nádrže alebo pomocou pipety aplikujte k vybraným koralom. Používajte najmenej raz týždenne. V dobre osadených, zrelých akváriách sa produkt môže používať častejšie, dokonca aj denne.

Všetky práškové krmivá majú odporúčanú dávku 1 odmernej lyžičky na 100 l vody, je však dôležité, že každé akvárium je odlišné a dávka sa môže líšiť v závislosti od obsadzovania koralov. Odporúčame začať s dávkovaním potravín a doplnkov od polovice dávky (dokonca ¼) a pozorovaním koralov a ich reakcií na podávané krmivo. Ak akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť na cieľovú dávku. Koralové druhy ako Zoanthus, Ricordea a iné hubové koraly by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa uľahčilo vstrebávanie potravín, koraly SPS a LPS by sa mali kŕmiť po zhasnutí svetla. S cieľom zabezpečiť najlepšiu absorpciu živín by sa všetky doplnky a krmivo pre koralov mali dávkovať priamo do akvária. Počas kŕmenia odporúčame  vypnúť odpeňovač asi na hodinu.

Hmotnosť 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: