AF VITALITY - prípravok obsahujúci koncentrované vitamíny pre koraly.

Obsah balenia: 10ml

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
20.1.2021
€6,70    
Značka Aquaforest
Kategória Krmivá pre koraly
 

AF VITALITY - prípravok obsahujúci koncentrované vitamíny pre koraly.


V uzavretých akváriových systémoch sa použitie Ozonizátora, filtračných médií - aktívneho uhlia a silných odpeňovačov vedie k sterilizácii vody a v dôsledku toho k nedostatku vitamínov. AF Vitality doplňuje akváriovú vodu všetkými potrebnými vitamínmi. S cieľom poskytnúť najdôležitejšie ingrediencie pre správny vývoj koralov je jedinečná receptúra založená na vitamínoch B.

 
AF Vitality je prípravok so špeciálnou zmesou vitamínov navrhnutá pre dosiahnutie najlepšieho sfarbenie koralov. Zvyšuje intenzitu farieb a poskytuje obyvateľom akvária nepretržitý prístup k vitamínom, ktoré zlepšujú stav koralov.

Výrobok obsahuje vitamíny: A, B1, B2, B6, B12, C, D3, E a K3.


Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu vytvára optimálne prostredie so stálymi parametrami, poskytuje koralom ideálne podmienky pre vývoj a nádherné sfarbenie. AF Vitality doplňuje vodu vitamíny nevyhnutnými pre rozvoj koralov, čo im zaručuje zdravý rast a vysokú imunitu.

 

zdroj: youtube.com

 

Dávkovanie:

  -  1 kvapka na 100 l objemu akvária každý 2. deň po zhasnutí svetiel
  -   Nerieďte. Nemiešajte spolu s inými produktmi v jednej nádobe.
  -   Liek môže byť dávkovaný pomocou dávkovacieho čerpadla
  -   Po otvorení skladujte v chladničke, ak okolitá teplota prekročí 24 ° C.

 

Všetky koralové krmivá majú odporúčané dávkovanie, je však dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, tj. dávkovanie sa môže líšiť v závislosti na obsadenie / množstvo koralov v akváriu. Odporúča sa dávkovať krmivá od cca polovice odporúčanej dávky (i ¼) a sledovať koraly a ich reakcie.

 
Pokiaľ akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na odporúčanú úroveň.Aby sa uľahčil príjem a vstrebávanie krmiva, koraly SPS a LPS by mali byť kŕmené po zhasnutí svetiel. Koraly druhu Zoanthus, Ricordea a ďalší by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa zaistila najlepšie absorpcie živín, mali by byť všetky doplnky a krmivá pre koraly aplikované priamo do akvária. Počas kŕmenia doporučujeme skimmer (proteínový odpeňovač) vypnúť cca na 1 hodinu.

 
Po otvorení skladujte v chladničke. Uzáver uzatvárajte opatrne, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: