Soft line marine size L Tropical Soft line marine size L

 
  • 1 z 3
 

SOFT LINE MARINE je mäkké krmivo v podobe potápajúcich se granúl (veľkost S), alebo potápajúcich se chipsov (veľkosti M a L) pre všežravé morské ryby.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena 11,90 €
Ušetríte 1,20 € (–10 %)
10,70 €
Značka Tropical
Kategória Krmivá pre rybky
Položka bola vypredaná...
 

SOFT LINE MARINE je inovačná koncepcia akvarijných krmív, vďaka ktorej sú pre ryby lepšie stráviteľné a atraktívne.
Mäkké granule, vysoká hydrostabilita, dokonalá stráviteľnosť a skutočné bohatstvo výživných zložiek – toto sú unikátne vlastnosti novej línie akvaristických krmív značky Tropical. Mäkké granulované krmivá pro akvarijné ryby z Línie Soft sú rybami dobre prijímané a ľahko stráviteľné. Veľká hydrotabilita tohoto krmiva spôsobuje, že si vo vode zachovávajú svoj tvar a ich nabobtnávanie je omezené na minimum. Mäkké granule, ktoré nebobtnajú (nezväčšujú svoj objem), sú ľahšie strávitelné a pre ryby bezpečnejšie. Velká hydrostabilita krmiva tiež obmedzuje uvoľňovanie kŕmnych zložiek do akvarijnej vody a nespôsobuje jej zakalenie.

MARINE (S, M i L) je mäkké krmivo v podobe potápajúcích se granúl (veľkosť S), alebo potápajúcich se chipsov (veľkosti M a L) pre všežravé morské ryby. Do jeho zloženia sú zahrnuté slede a larvy hmyzu, ktoré poskytujú vysoko kvalitné bielkoviny mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Obsahuje kôrovce a mäkkýše (kril 10,5%, kalamáre 6%, calanus 1,7%) a riasy (Spirulina platensis 12%, Ascophyllum nodosum 3%, Laminaria digitata 1,8%, Chlorella vulgaris 8%), ktoré sú okrem iného zdrojom proteínov, karotenoidov, minerálnych zlúčenín a prebiotík. Posiluje imunitu rýb a vďaka vysokému obsahu karotenoidov z krilu, calanusa a červenej papriky zintenzívňuje farby rýb. Mäkké granule Línie Soft zvyšujú imunitu rýb vďaka zložkám, ako sú: prírodný imunostimulátor – beta-glukan, cesnak, prebiotiká a stabilizovaná forma vitamínu C.

Línia Soft tiež obsahuje Calanus finmarchicus, pochádzejúceho z čistých vôd severného Atlantiku. Je zdrojom astaxantínu, proteínu bohatého na exogénne aminokyseliny a nenasýtené mastné kyseliny s Omega-3.

Produkty MARINE sú dostupné vo verziách S, M a L.

Objem: 250ml/130g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: