Spirulina super forte chips Tropical Spirulina super forte chips

 
  • 1 z 3
 

Plnohodnotné krmivo vo forme chipsov s vysokým obsahom (36%) rias Spirulina platensis.

od 8,99 €
Značka Tropical
Kategória Krmivá pre rybky
Zvoľte variantu
ml.: 250 Skladom
Môžeme doručiť do: 20.1.2021
8,99 €
   
ml.: 1000 Vypredané 24,49 €
 

SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS je krmivo vo forme chipsov s vysokým obsahom (36%) rias Spirulina platensis.

Riasy Spirulina platensis povzbudzujú imunologický systém rýb a pozitívne vplývajú na procesy trávenia. Sú zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ľahko stráviteľných bielkovín bohatých na exogénne aminokyseliny, ako aj vitamínov a mikroelementov, ktoré zabezpečujú rybám dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu.

Pravidelné používanie chipsov spôsobuje, že farby rýb, vďaka v Spiruline obsiahnutých karotenoidov, naberajú intenzívnosť a lesk.

Špeciálny technologický proces používaný pri výrobe chipsov umožňuje, že chipsy vo vode rýchlo mäknú, vďaka čomu ich ryby s chuťou prijímajú. Je to plnohodnotné krmivo zmes pre akvarijné ryby.

Zloženie: Ryby a vedľajšie produkty z rýb, obiloviny, rastlinné bielkovinové koncentráty, mäkkýše a kôrovce, droždie, produkty rastlinného pôvodu, riasy (medzi nimi Spirulina platensis min. 36%), oleje a tuky, krmovinové látky minerálneho pôvodu.

Doplnkové látky: vitamín A 38.000 m.j./kg, vitamín D3 2.000 m.j./kg, vitamín E (octan alfa-tokoferolu) 200 mg/kg, vitamín C (fosforan kyseliny askorbovej) 540 mg/kg. S farbivami a antioxidantami – doplnkové látky EÚ. Akostné znaky: dusíkaté látky 48,0 %, tuky 6,0 %, vláknina 5,5 %, popol 9,0 %, vlhkosť 10,0 %.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: