StoneFix 6000g

 
  • 1 z 2
 

Rýchloschnúce lepidlo lepidlo na báze cementu určené na rýchle spájanie a lepenie väčších kusov živých, suchých alebo keramických skál.

Dostupnosť Vypredané
32,90 €
Značka Aquaforest
Kategória Lepidlá na stavbu útesu
Položka bola vypredaná...
 

Rýchloschnúce lepidlo lepidlo na báze cementu určené na rýchle spájanie a lepenie väčších kusov živých, suchých alebo keramických skál. Neobsahuje toxické zlúčeniny, vďaka čomu je dokonale bezpečné pre ryby a bezstavovce.

Ako používať: malé množstvo lepidla zmiešajte s vodou, až kým nebude konzistencia homogénna. Okamžite začnite lepiť prvky. Stone Fix sa odporúča používať mimo nádrže. V prípade potreby použitia pod vodou by sa mali vypnúť všetky čerpadlá. Po spojení jednotlivých kusov pôsobiť 15 minút. Dočasná zákal vody je neškodný. Z dôvodu možného zvýšenia hodnoty pH v nádrži odporúčame nelepiť viac ako 2-3 kusy denne.

Obsahuje: portlandský cement. Skladujte na chladnom a suchom mieste v pôvodnom obale po dobu 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na etikete.

Obsah chrómu (VI) nepresahuje 2 ppm pred dátumom exspirácie. NEBEZPEČENSTVO! Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice / ochranné okuliare. Nevdychujte prach. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú k dispozícii a je to ľahké. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Balenie: 6000g

Lepidlo cementové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: