OZNAM LABORATÓRIA TRITON: z dôvodu údržby laboratória v Nemecku nebude laboratórium funkčné od 26.6. do 6.7.2020. Počas tejto doby sa nevykonajú žiadne laboratórne testy N-DOC a všetky laboratórne testy ICP odoslané do Nemecka sa presmerujú do iných laboratórií TRITON. Spôsobí to oneskorenie s laboratórnymi testami ICP prijatými v tomto období. Ceníme si vašu podporu a trpezlivosť počas tohto obdobia.

Lumina T5

T5 akvárium s vysokým rozsahom svietidiel.

Blau Aquaristic Lumina sú špeciálne navrhnuté pre útesové akvárium, kde sú požiadavky na osvetlenie veľmi dôležité.

Taktiež ale umožní získať najlepšie výsledky v sladkovodných rastlinných akváriách.

-Elektronický predradník, ktorý šetrí 30% energie, ako aj predlžuje životnosť žiariviek.

-Vysoký výkon jednotlivých hliníkových reflektorov vyrobených v Nemecku spoločnosťou Alanod, ktoré poskytujú o 10% viac svetelného výkonu.

-Aktívne chladenie, ktoré umožňuje regulovať teplotu vo svetle a predlžuje životnosť ako predradníkov tak aj svetiel (dvojpolohový spínač pre dve rýchlosti ventilátora, plný a stredný).

-1 zástrčka a 1 prepínač na každé 2 žiarivky T5, aby ste získali širší rozsah svetelných efektov (východ slnka, poludnie, postupné vypnutie ...).

- Elegantný dizajn, extrémne plochý (4,5 cm) a svetlo. Vyrobené zo špeciálneho eloxovaného hliníka odolného voči korózii.

- Možnosť zavesenia na dodávanom nerezovom drôte.

 
497
498 1497498
Značky
 • blau t5 lumina product 1889
  Lumina T5 654
  Vypredané Značka: Blau aquaristic

  Blau Aquaristic Lumina sú špeciálne navrhnuté svetlá pre útesové akvárium, kde sú požiadavky na osvetlenie veľmi dôležité.

  Taktiež vám ale umožní získať lepšie výsledky v sladkovodných rastlinných akváriách.

  €497,70

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom