H2OCean PRO reef salt - DOSE Formula, 23kg

 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Akvaríjné soli H2Ocean pro formula majú silnú reputáciu v oblasti kvality a konzistentných parametrov, ktoré už mnoho rokov prinášajú fantastické výsledky pre milovníkov útesov po celom svete.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
20.5.2021
74,90 €    
Značka D-D The Aquarium Solution Ltd.
Kategória Morská soľ
 

dealer_euro_DD

 

Teraz existujú 2 verzie tejto populárnej útesovej soli a obe formulácie sa vyrábajú pomocou solárneho odparovania, pri ktorom sa vytvára úplne prírodná bázická soľ, kde sú všetky hlavné a stopové prvky v úplnej rovnováhe podľa zámeru prírody. Čistá prírodná soľ je potom špeciálne vylepšená pre použitie v akváriu zvýšením špecifických prvkov, ktoré sa časom vyčerpajú, ako napríklad vápnik a horčík, ktoré používajú koraly a koralové riasy na rast.

 

H2Ocean Dosing Formula 600px_2                        h2oceandosingformula_1

 

Verzia soli H2Ocean Dosing Formula bola špeciálne vyvinutá na použitie v útesových akváriách, kde hlavnou metodikou používanou na udržanie správnej hladiny v akváriu je chemické dávkovanie alebo použitie vápnikového reaktora. Použitie tohto špecifického zloženia umožňuje vykonať dočasné zmeny vody vo vašom akváriu bez pozorovania dočasného zvýšenia dKH alebo vápnika, a je preto ideálne pre dávkovanie Balling, Balling light alebo Triton a je vhodné aj pre systémy s nízkym obsahom živín ULNS.

h2ocean dosing formula 600px_3

 

Prírodná soľ

Jej prírodný pôvod zaručuje, že soľ obsahuje všetkých 70 hlavných a stopových prvkov v správnom pomere, ktoré sú od prírody zmiešané do homogénnej zmesi.

 

Vyvážené zloženie

V prírode existuje prirodzená rovnováha medzi hladinami vápnika, zásaditosti a horčíka. Zistilo sa, že veľa solí má neprirodzene vysoký obsah vápnika alebo vysokú zásaditosť, a preto je potrebné do týchto solí pridať naviac tlmivý roztok alebo vápnik navyše, aby sa obnovila prirodzená rovnováha. S útesovou soľou H2Ocean sú vápnik a zásaditosť v správnych pomeroch, ktoré udržujú iónový pomer v rovnováhe s prirodzenými hladinami, ktoré sú také dôležité pre zdravý rast koralov.

 

Optimálna chémia

Zloženie pre soľ H2Ocean bolo spoločnosťou D-D neustále vyvíjané po mnoho rokov. Soľ je navrhnutá tak, aby sa rýchlo a ľahko rozpúšťala a aby mala špecifickú chémiu, ktorá je podľa nášho názoru optimálnym zložením na udržanie zdravého útesu a umožnenie pravidelných zmien vody pri zachovaní prirodzenej rovnováhy. Úroveň vápnika a horčíka je navrhnutá tak, aby nahradila hladiny, ktoré sa spotrebovávajú pri raste koralov v akváriu, zatiaľ čo hladiny chloridov sú mierne znížené, čo umožňuje následné pridávanie chloridu vápenatého a horečnatého s minimálnym účinkom na rovnováhu chloridov.

 

Nízka hydratácia

Obidve receptúry soli H2Ocean majú extrémne nízku hladinu hydratácie v porovnaní s mnohými inými soľami. Toho sa dosahuje výrobou za prísne kontrolovaných podmienok, aby sa zabránilo absorpcii vody z atmosféry do soli, takže je teraz o 3% silnejšia. Preto kilo za kilo dostanete v balení viac soli a menej vody.

 

Formula Magnesium Pro Plus

Mnoho solí sa zameriava na zvýšenie hladiny vápnika a ignoruje hladiny horčíka. Udržiavanie správnej koncentrácie horčíka je v útesovom akváriu rovnako dôležité a výrazne uľahčí udržanie stabilného vápnika, pH a zásaditosti.

 

 

 

 

Hmotnosť 23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: