BioGro 123 marine set 3x250ml. - baktérie pre morské akvárium

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Jasné a zdravé akvárium v ​​3 krokoch. BioGro vytvára a zlepšuje biologickú rovnováhu a obmedzuje rast rias. Baktérie znižujú dusičnany, fosfáty a detrit v akváriu. Spoločnosť Biogro vyvinula úplne nový a ľahko použiteľný trojstupňový program pre vaše morské akvárium. 

Dostupnosť Vypredané
36,11 €
Značka DVH Aquatics
Kategória Ošetrenie morskej vody
Položka bola vypredaná...
 

Spoločnosť Biogro vyvinula úplne nový a ľahko použiteľný trojstupňový program pre vaše morské akvárium. Jasné a zdravé akvárium v ​​3 krokoch. BioGro vytvára a zlepšuje biologickú rovnováhu a obmedzuje rast rias. Prekvapí Vás ľahké použitie a skvelé výsledky.

biogro123

BioGro 1 obsahuje 12 kmeňov baktérií, ktoré produkujú enzýmy potrebné pre stabilnú biologickú rovnováhu.

BioGro 2 obsahuje 14 kmeňov baktérií, ktoré zvyšujú proces nitrifikácie. BioGro 2 obsahuje kmene Nitrosomonas, Nitrobacter a Nitrospira. Na optimalizáciu tohto procesu sú pridané aj kmene Bacillus. Tieto kmene baktérií Bacillus úzko spolupracujú s nitrifikačnými baktériami.

BioGro 3 obsahuje 9 kmeňov baktérií. Tieto baktérie odstraňujú pomaly sa rozpadajúci kal (detritus). Tieto baktérie odstraňujú pomaly sa rozpadajúci kal. Kal/detritus je miesto rozmnožovania patogénnych organizmov. Tlejúci kal môže uvoľňovať toxické plyny, ktoré môžu poškodiť vaše ryby a koraly a spôsobiť zápach.

Všetky baktérie v BioGro 123 marine sú bez patogénov a sú prirodzene kultivované.

DVH biogro-2

Dávkovanie:

Počiatočné dávkovanie: 120 ml na 750 litrov
Týždenné dávkovanie / údržba: 40 ml na 750 litrov

Inštrukcie:

Pred dávkovaním poriadne pretrepte! Pri pridávaní BioGro vypnite UV a / alebo ozón na 1 deň. Môžete dávkovať všetky 3 kroky naraz. Dávkovanie je založené na priemernom akváriu, ale môže byť vyššie alebo nižšie bez negatívnych účinkov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Použite prosím do 6 mesiacov po otvorení. Chladenie po otvorení sa odporúča, ale nie je potrebné.

Balenie obsahuje:

1 x BioGro 1 Balance
1 x BioGro 2 Nitrification
1 x BioGro 3 Sludge (odstraňovanie detritu)

Dostupné v baleniach 3x250 ml a 3x500 ml.

BioGro 123 marine je samostatný produkt, ale pomôže tiež NP Biopellets lepšie pracovať v akváriu ďalším znižovaním dusičnanov, fosfátov a detritu v akváriu.

dvh-biogro-marine-3x250ml2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: