AF Build urýchľuje absorpciu vápnika a uhlíka, čo podporuje rýchly a správny rast koralov.

Objem: 50ml

od 6,70 €
Značka Aquaforest
Kategória Ošetrenie morskej vody
Zvoľte variantu
Build ml.: 50 Skladom
Môžeme doručiť do: 22.1.2021
18,20 €
   
Build ml.: 10 Skladom
Môžeme doručiť do: 22.1.2021
6,70 €
   
 

AF Build urýchľuje absorpciu vápnika a uhlíka, ktoré sú rozhodujúce pre vývoj tvrdých koralov. Poskytnutím všetkých nevyhnutných zložiek koralom uľahčuje a urýchľuje kalcifikáciu, čo priaznivo ovplyvňuje rýchlosť rastu. Okrem toho AF Build zvyšuje hladinu pH v útesových akváriách. Udržiavaním pH na správnej a konštantnej úrovni priaznivo pôsobí na rast koralov.

Dlhodobé aberácie úrovne pH majú za následok pomalšiu kalcifikáciu, inhibíciu rastu vápencových rias a v extrémnych prípadoch môžu proces kalcifikácie úplne zastaviť!

Pravidelné používanie AF Build bráni nepriaznivým kolísaniam hladín pH a vyvážením parametrov v akváriu zlepšuje čistotu vody a podporuje rast koralov. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam AF Build znižuje množstvo rias a inhibuje rast patogénnych cyanobaktérií. Rozklad potravy môže byť jednou z príčin poklesu pH, preto by sa AF Build mal používať počas intenzívneho kŕmenia koralov, najmä pri použití vysoko výživného doplnku AF Energy. AF Build obsahuje: jodidy, uhličitan vápenatý.

AF_AF Build_50

Dávkovanie:

1 kvapka na 100 l vody každý druhý deň po zhasnutí svetiel. Neriediť. Nemiešajte spolu s inými výrobkami v jednej nádobe. Liek sa môže dávkovať pomocou dávkovacieho čerpadla. Po otvorení uchovávajte v chladničke, ak teplota presiahne 24 ° C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: