Pro Bio S

 
 
od 6,70 €
Značka Aquaforest
Kategória Ošetrenie morskej vody
Zvoľte variantu
Pro Bio S ml.: 50 Vypredané 18,20 €
Pro Bio S ml.: 10 Skladom
Môžeme doručiť do: 22.1.2021
6,70 €
   
 

Unikátna kompozícia špeciálne vybraných probiotických kmeňov baktérií určených na urýchlenie rozkladu organického materiálu. Pro Bio S rozkladá substancie, ktoré sú toxické pre rybie osádku a uvoľnené makro a mikroživiny zvyšujú kvalitu života. Použitie Pro Bio S sa odporúča špeciálne pre veľké, veľa zarybnené akváriá.

AF_ProBio S_10

Baktérie obsiahnuté v prípravku Pro Bio S iniciujú proces redukcie nebezpečných dusičnanov a fosforečnanov (fosfátov), ktoré sú neskôr odstránené proteínovým odpeňovačom. Pro Bio S vytvára prírodný biologický filter, ktorý zabraňuje vzniku patogénne mikroflóry. Používanie probiotických baktérií výrazne znižuje risk chorôb u obyvateľov akvárií a zvyšuje ich odolnosť voči stresu. Baktérie sú tiež skvelým zdrojom baktérioplanktónu, ktorý je najdôležitejšou potravou koralov.

 
Aby sa probiotické baktérie udržali v dobrej kondícii, odporúčame zároveň používať prípravok -NP Pro ako zdroj živín. Na hladine prípravku sa môže tvoriť prírodná usadenina, ktorá nemá vplyv na jeho kvalitu.

zdroj: youtube.com

 

Dávkovanie:

 -     1 kvapka na 100 l celkového objemu vody DENNE. Po otvorení uskladnite v chladničke. Odporúčame používanie spolu s -NP Pro.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: