Purple Up - urýchľovač tvorby koralinových rias

 
 

Purple-Up ™ je nový urýchľovač rastu rias ružovej a fialovej farby.

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte 0,95 € (–5 %)
od 10,99 €
Značka CaribSea, Inc
Kategória Ošetrenie morskej vody
Zvoľte variantu
purpleup ml.: 237 Skladom
Môžeme doručiť do: 28.1.2021
11,54 € 10,99 €
   
purpleup ml.: 473 Skladom
Môžeme doručiť do: 28.1.2021
19,94 € 18,99 €
   
 

caribsea logo

 

Purple-Up ™ je nový urýchľovač rias ružovej a fialovej farby. Pretože Purple-Up ™ nie je hnojivo, nepodporuje rast škodlivých rias. Ako to funguje? Purple-Up ™ využíva jedinečný postup duálnej metódy na urýchlenie korálových rias. Obsahuje iónový vápnik, ktorý okamžite zvyšuje hladinu rozpusteného vápnika vo vašej akváriovej vode. Zároveň Super Sea Calcium ™ (10 mikrónový aragonitový prášok získaný z prírodnej morskej vody) zacieľuje na živý povrch skaly. Super Sea Calcium ™ sa rozpúšťa; dodáva vápnik, stroncium, horčík a uhličitan presne tam, kde je to potrebné. Purple-Up ™ tiež dopĺňa jód; základný prvok pre tkanivá korálových rias, ktorý sa v uzavretých systémoch rýchlo vyčerpáva. Purple-Up ™ je vynikajúcim doplnkom každého akvária s tvrdými koralmi! Jedna fľaša Purple-Up ™ nahrádza typickú receptúru viacerých produktov na úspešný rast rias, ktorú uprednostňujú pokročilí akvaristi.

purpleup

Dávkovanie a inštrukcie:

Pred použitím dobre pretrepte! Pridajte 1 viečko (5 ml) na 190 litrov maximálne jeden krát denne. Pre rýchle rozptýlenie pridajte do nádrže, v blízkosti výtoku z filtra alebo do akejkoľvek oblasti systému s veľkým prietokom vody. Purple-Up spôsobí dočasný mierny zákal. Pravidelne kontrolujte hladinu vápnika. Upravte dávkovanie Purple-Up tak, aby ste udržali hladinu vápnika medzi 380 až 420mg/l. Neprekračujte hladinu 420 mg/l. Pri vyšších hodnotách vápnika sa môžu vyskytnúť zrazeniny.

Dôležité! Po použití Purple-Up počkajte pred testovaním hladiny vápnika minimálne 1 hodinu, inak môžu byť indikované nesprávne vysoké hladiny vápnika.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
D Avatar autora Purple up 12.12.2020 16:46
Aké je dávkovanie.dakujem
Odpovedať
FB Avatar autora 13.12.2020 11:36
Dávkovanie je 5ml na 190 litrov vody maximálne jeden krát denne. (dávkovanie aj inštrukcie pri používaní už sú na webe doplnené... Ďakujeme za dotaz.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: