NLSpectrum Medium Fish - receptúra pro stredne veľké rybky (2mm)

 
  • 1 z 3
 

New Life Spectrum MEDIUM Fish Formula je prémiové granulované krmivo vo vode voľne klesajúce, ktoré je vhodné pre stredne veľké druhy rýb.

 

 

12,90 €
Značka BCUK Aquatics
Kategória Ostatné krmivá
Zvoľte variant
nls spectrum medfish form g.: 125 Skladom
Môžeme doručiť do: 3.3.2021
12,90 €
   
 

logo_1

 

New Life Spectrum MEDIUM Fish Formula je prémiové granulované krmivo vo vode voľne klesajúce, ktoré je vhodné pre stredne veľké druhy rýb.

Krmivo Spectrum je vyrobené z vysoko kvalitného a ľahko stráviteľného krilu, sleďov a proteínu z chobotníc. Okrem toho sa do krmiva pridávajú ingrediencie, ktoré podporujú prírodné sfarbenie a imunitný systém rýb. Krmivo poskytuje základné prvky, ktoré sa vyskytujú v prírode, no chýbajú v našich akváriách.
 
 
 
Krmivo kombinuje recept vysoko výživného krmiva s ďalšími prísadami živín a olejov, ktoré sú veľmi vhodné pre vystresované a / alebo novo zakúpené či nedávno pridané ryby. Ďalšie atraktanty a živiny umožňujú rybám lepšie odolávať stresu.
 
nls_spectrum-medfish-form               2mm-sinking
 
 
 
VLASTNOSTI:

-     receptúra, ktorá pôsobí proti parazitom
-     granule 2mm, vo vode voľne klesajúce
-     pre sladkovodné / morské ryby
-     obsahuje vysoko kvalitný a ľahko stráviteľný krill a proteín z rybieho mäsa
-     vyvážená denná strava pre všetky druhy rýb
-     zlepšuje zdravie rýb, podporuje imunitný systém a odpudzuje parazity
-     zvýrazňuje sfarbenie rýb
 
Odporúčame kŕmiť 2x denne. Použitá kŕmna dávka by nemala presiahnuť množstvo, ktoré ryby skonzumujú v priebehu 1-2 minút.
 
 
 
 
Prísady:

Krill, rybie mäso, pšeničná múka, aminokyseliny, rasovo múčka, sójová múčka, rybí olej, spirulina, betakarotén (vitamín A), vitamín A Acetát, D-aktivovaný živočíšny sterol, vitamín B12, riboflavín (vitamín B2), niacín (amid kyseliny nikotínovej, vitamín PP, vitamín B3), kyselina listová (zdroj omega 6, vitamín B9), pantoenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), biotín (vitamín H), D - alfa - tokoferol (Vitamín E), kyselina askorbová (vitamín C), cholín chlorid, síran kobaltový, etyléndiamín, etosyquin (konzervačný prostriedok)
 
 
spectrum_banner_01
 
mainphoto
bcuk logo
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: