Core7 Reef Supplements 5l. Set

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Kompletné riešenie pre udržiavanie parametrov vody pre rifové akváriá. Vysoko koncentrovaný roztok 4 x 5000ml. (balenie 20 litrov)

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
5.3.2021
137,50 €    
Značka Triton
Kategória Pre ostatné metódy
 

 

Kompletné riešenie pre udržiavanie parametrov vody pre rifové akváriá.

Dávkovacie doplnky CORE7 Reef Supplements pre rifové akváriá.

CORE7 je ďalšia generácia dávkovacích roztokov navrhnutých na doplňovanie a udržiavanie prírodných parametrov v morskej vode. CORE7 vylepšuje pôvodné doplnky Reef Supplements niekoľkými kľúčovými spôsobmi. CORE7 je revolučný, pretože ide o najkoncentrovanejšie riešenia, aké sa kedy vyvinuli, žiadna iná metóda suplementácie na svete sa z hľadiska hodnoty a stability nepribližuje. Roztoky CORE7 boli prepracované tak, aby boli ešte stabilnejšie a zahŕňajú zvýšené pH na podporu rastu koralov.

Roky vedeckého výskumu v kombinácii s pozorovaniami získanými z desiatok tisíc testov morskej vody v ICP viedli k vývoju týchto jedinečných doplnkov výživy. Pri použití v súlade s metódou TRITON poskytujú tieto riešenia prirodzenú rovnováhu makro a stopových prvkov nevyhnutných pre úspešné akvárium, pričom zabraňujú iónovej nerovnováhe a vylučujú potrebu vykonávať rutinné výmeny vody.

CORE7 je teraz k dispozícii ako vysoko koncentrovaný roztok v balení 4 x 5000 ml. Balenie obsahuje koncentrát 4-dielnych dávkovacích roztokov.

Nie je potrebné riediť. Môže sa dávkovať priamo z nádoby.

Základné dávkovanie: 2ml./100 l. denne z každého roztoku ( 1, 2, 3A, 3B )

Kalkulačka spotreby

Kalkulačka množstva akvarijnej vody na odstránenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: