-NP Pro je médium pre probiotické baktérie určené pre reef-ové akváriá (Pro Bio S).

od 6,90 €
Značka Aquaforest
Kategória Starostlivosť
Zvoľte variantu
NP Pro Reef probiotics inside ml.: 50 Skladom
Môžeme doručiť do: 26.1.2021
19,90 €
   
NP Pro Reef probiotics inside ml.: 10 Skladom
Môžeme doručiť do: 26.1.2021
6,90 €
   
 
Výrobok obsahuje biologicky odbúrateľné tekuté polyméry, ktoré sú vynikajúcim zdrojom uhlíka pre probiotické baktérie. -NP Pro pozitívne ovplyvňuje distribúciu organických látok a znižuje nežiaduce NO3 a PO4 vo vode v akváriu. Na rozdiel od typických polymérov, -NP Pro ako jediná formulácia dostupná na trhu nevyžaduje použitie špecializovaných prietokových filtrov.
 
-NP Pro urýchľuje vývoj a množenie prospešných probiotických baktérií, čo v konečnom dôsledku vedie k odstráneniu škodlivých zlúčenín, ako sú dusičnany a fosforečnany z vody. V dôsledku vysokej úrovne NO3 koraly strácajú farbu alebo zhnednú. Pravidelné používanie -NP Pro vám umožňuje znížiť množstvo dusičnanov na nezistiteľnú úroveň, čím sa koralom poskytujú optimálne životné podmienky a vynikajúce zafarbenie.

Nesprávny pomer dusičnanov a fosfátov vo vode vedie tiež k vývoju nežiaducich rias a cyanobaktérií, preto sa odporúča použitie -NP Pro najmä pri diagnostike vysokých hodnôt obidvoch zlúčenín. V kombinácii s Pro Bio S, -NP Pro premieňa nežiaduce NO3 a PO4 na cenné baktérie, ktoré potom absorbujú koraly a dodávajú im prirodzenú stravu.
 
Obsah balenia: 50ml
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: