VitaChem Marine (4 oz) 118ml.

 
 

Kompletný vitamínový prípravok s obsahom prírodných lipidov a aminokyselín a vysokým obsahom vitamínu C. Vhodný pri regenerácii plutiev rýb a pri ochoreniach laterálnej čiary.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
2.3.2021
12,90 €    
Značka Boyd Enterprises
Kategória Starostlivosť
 

 vita-chem-marine_118ml

 VitaChem Marine a VitaChem fresh sú novými konceptami od základu. Ich vitamínový vzorec a metodika vychádza z požiadavky: - dajte živočíchom a rybám presne to čo im chýba z ich prirodzeného HABITATu (prirodzeného biotopu / miesta výskytu). Svetovo uznávaný biológ, p. John Nobles robil výskum v spolupráci so spoločnosťou Boyd Enterprises so zameraním na morské a sladkovodné prostredie. Po viac ako 10tich rokoch experimentov s tisíckami druhmi živočíchov v bežných chovateľských podmienkach a hi-tech nádržiach, Boyd Enterprises, Inc. uvádza najefektívnejší koncentrovaný prírodný vitamín, ktorý kedy bol komerčne ponúkaný v akvárijnom odvetví. VitaChem Marine má najväčší obsah vitamínu C medzi podobnými prípravkami na trhu.


VÝHODY POUŽÍVANIA VitaChem:

Rýchlejší rast
Podporuje apetít
Zvýšená odolnosť voči chorobám
Skvelé pre útesové akváriá, koraly, filtre a kŕmidlá
Vylepšená omega-3
Rýchla regenerácia plutiev
Nádherné a intenzívne prírodné farby
Vynikajúca pridaná nutričná hodnota pre Tangs a AngelfishZvyšuje odolnosť proti chorobám

Vita-chem Marine obsahuje 37 v prírode sa vyskytujúcich extraktov zo živých organizmov a v prírode sa vyskytujúcich amino kyselín
Vita-chem pre sladkovodné použitie obsahuje 30 v prírode sa vyskytujúcich extraktov, ktoré sú spojené s v prírode sa vyskytujúcimi amino kyselinami, ktoré sú vstrebávané tkanivami rýb.
Nejde len o vitamínový prípravok, ale ide o jediné riešenie, ktoré obsahuje látky, ktoré ryby prijímajú vo svojom životnom prostredí, a ktoré im chýba v zajatí.
Dostupné v komerčnom balení a väčších baleniach pre chovateľov a rybníky.DLHŠÍ ŽIVOT - ryby často žijú 3 až 4 krát dlhšie


index boyd
VitaChem Marine pomáha vytvárať prírodné prostredie a podporuje rozmnožovacie inštinkty v akvarijnom prostredí (v sladkovodnom i morskom).
Zvýrazňuje prírodné sfarbenie rýb, ktoré majú vo svojom životnom prostredí - testované viac ako 3 roky najskúsenejšími chovateľovi a odborníkmi

VitaChem Marine je multi-vitamínový prípravok, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vstrebáva v tkanivách - ide o exkluzívny a revolučný koncept vo výrobe vitamínových doplnkov pre sladkovodné a morské živočíchy a ryby. Skvele pôsobí na regeneráciu plutiev a proti chorobe tzv. "Lateral line disease" (čo vlastne nie je choroba, ale umelo vyvolaný ekologický stav u rýb).

 

Návod na použitie: Dobre pretrepte, pridajte 1 kvapku na 3,8 litra priamo do akváriovej vody alebo pred denným kŕmením pridajte niekoľko kvapiek na krmivo.. Skladujte na chladnom a suchom mieste alebo v chladničke.

 

vita-chem-marine_118ml

Dostupné v baleniach:

VitaChem Marine (4 oz) 118ml
VitaChem Marine (16 oz) 473ml
VitaChem Marine (galon) 3785ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Môžem používať sladkovodný prípravok VitaChem Fresh v mojom morskom akváriu alebo naopak?
Áno, môžete používať ktorýkoľvek prípravok bez neblahých dôsledkov. Avšak pre optimálne využitie výhod vyplývajúcich z konkrétneho produktu by ste mali používať ten daný, vhodný prípravok pre Váš typ akvária.

Bude prípravok Vita-chem absorbovaný aktívnym uhlím?
Nie, nemusíte sa obávať. Aktívne uhlie neodstraňuje prípravok Vita-chem ...

Budú mať z tohto vitamínového přípavku prospech tiež bezstavovce a koraly?
Áno, akýkoľvek živý organizmus v akváriu bude mať z použitia tohto lieku prospech, pretože sa rozpúšťa v ich tkanivách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: