Triton ICP-OES

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Komplexná analýza súboru makro prvkov a stopových prvkov. Poskytuje presný obraz o kvalite vody vo vašom systéme.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
2.2.2021
34,99 €    
Značka Triton
Kategória Testy
 

Každá analýza vody TRITON LAB ICP poskytuje presný obraz o kvalite vody vo vašom systéme. Analyzuje komplexný súbor makro prvkov a stopových prvkov, ktoré sú rozhodujúce pre zdravú funkciu vášho útesového systému:

Sodík (Na), Vápnik (Ca), Horčík (Mg), Draslík (K), Stroncium (Sr), Bór (B), Brom (Br), Síra (S), Lítium (Li), Berylium (Be), Bárium (Ba), titán (Ti), vanád (V), chróm (Cr), mangán (Mn), železo (Fe), kobalt (Co), nikel (Ni), meď (Cu), zinok (Zn), Hliník (Al), kremík (Si), arzén (As), antimón (Sb), cín (Sn), kadmium (Cd), selén (Se), molybdén (Mo), ortuť (Hg), fosfor (P), Fosfát (PO4), olovo (Pb), jód (I), tuncsten (W), škandium (Sc), lanthanum (La)

Poznámka: TRITON LAB neustále inovuje a rozširuje rozsah monitorovaných prvkov a zlúčenín.

Zloženie morskej vody v akváriách s uzavretým systémom sa časom odchyľuje od zloženia prírodnej morskej vody biologickou spotrebou, premenou a vonkajšou kontamináciou. Pravidelné testovanie morskej vody TRITON LAB odhalí trendy v spotrebe, premene a kontaminácii prvkov skôr, ako sa stanú smrteľnými pre vašu investíciu do života. Keď získate dôveru v stabilitu vášho uzavretého systému, interval testovania sa môže skrátiť.

Táto testovacia súprava vám umožňuje vykonať presnú analýzu morskej vody v troch krokoch:

  1. Odoberiete vzorku vody zo svojho akvária so slanou vodou.
  2. Test zakúpený u nás, alebo prostredníctvom našich obchodných partnerov obsahuje nálepku s adresou Triton Lab v Nemecku. Vzorky vody vložíte do pripravenej obálky a odosielate priamo do laboratória, čím sa urýchli celý proces.
  3. Výsledky je možné získať o niekoľko dní prostredníctvom vlastného online účtu vytvoreného na webovej stránke http://www.triton-lab.de

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: