NO3 Nitrate Profi test

 
 

Keď je v akváriách nedostatok anaeróbnych zón či ak nefunguje riadne denitrifikácia, dochádza k nárastu nitrátov / dusičnanov. K tomu tiež dochádza v akváriách, kde biologické zaťaženie systému spôsobuje nerovnováhu, napr. v prípade, kedy je v akváriu vyššie množstvo živočíchov v pomere k celkovému objemu akvária či v prípade, kedy dochádza k prekrmovaniu.

Rast úrovne nitrátov / dusičnanov môže vyústiť v nadmerný rast nežiaducich rias a spomalenie rastu koralov či dokonca ich úhyn.

Až 50 testov v 1 balení.

Dostupnosť Vypredané
8,40 €
Značka Salifert
Kategória Testy Salifert
Položka bola vypredaná...
 

SF logo

 

Koncentrácia dusičnanov v akváriu by mala byť nižšia ako 1 mg / L. Výnimkou sú akvária typu "fish only", kde je koncentrácia zvyčajne vyššia. Rovnako ako u dusitanov, mnoho testovacích sád pre meranie dusičnanov sú náchylné k rušeniu, čo môže spôsobiť, že nameraná hladina dusičnanov bude nižšia ako v skutočnosti. Testovacia sada Salifert touto interferencií netrpia a poskytuje presné a rýchle výsledky v priebehu 3 minút ... Rozsah testovacie sady sa pohybuje od veľmi nízkych po veľmi vysokú koncentráciu dusičnanov (cca 0.2 - 100 mg / L).

Vyčistite testovaciu fľaštičku a lyžičku po každom použití. Skladujte na suchom mieste.

sa_NO3

Táto testovacia sada ponúka 2 rozsahy:

Nízky: 0.2 - 10 mg / L (ppm)

Stredný: 2 - 100 mg / L (ppm)

 

 

 

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: