Bromium 1000ml

19,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Prírodná morská voda pozostáva z tisícov chemických zlúčenín a takmer všetkých prvkov prítomných na zemeguli. Táto unikátna zmes poskytuje obyvateľom koralových útesov perfektné podmienky pre rozvoj. Medzi množstvo mikroživín prítomných vo vode patrí okrem iného aj bróm.

Bróm stimuluje morské organizmy k produkcii ochranných látok, ktoré ich chránia pred predátormi. V uzavretých systémoch morských akvárií obyvatelia útesu pravidelne spotrebúvajú bróm. Ako je to u väčšiny mikroživín, jeho nedostatky vedú k zhoršeniu zdravia obyvateľov akvária, preto sa odporúča pravidelné testovanie vody a dopĺňanie, ak to nádrž vyžaduje.

  • Pomáha udržiavať správnu koncentráciu brómu
  • Vytvorené vo vysoko vyspelom laboratóriu
  • Má pozitívny vplyv na vývoj koralov
  • Jednoduché a veľmi efektívne použitie 
  • Stimuluje produkciu dôležitých enzýmov

Dávkovanie:

10 ml produktu zvyšuje hladinu brómu o 10 mg/l (ppm) v 100 litroch vody. Odporúčaná hladina brómu v akvarijnej vode je 55,00 - 74,00 mg/l (ppm). Dávkovanie by malo byť založené na spotrebe mikroelementov. Nezabudnite, že maximálna bezpečná denná dávka je 10 ml na 100 litrov vody.

Ak potrebujete vyššiu dávku, rozdeľte si ju na niekoľko dní. Je samozrejmé, že každé akvárium je iné a konečné dávkovanie závisí od koralového základu a individuálnych potrieb akvária. Nedostatok aj prebytok mikroživín postihne obyvateľov akvárií, preto by dávkovanie malo byť vybrané a upravené na základe pravidelného testovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Aquaforest LAB
Hmotnosť: 1.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: