Aqua-Crobes

14,55 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Aqua-Crobes je biologický produkt z prirodzene sa vyskytujúcich baktérií a enzýmov, ktoré znižujú riziko ochorenia vašich rýb spôsobené patogénnymi baktériami.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

dvh logo

Aqua-Crobes je biologický produkt z prirodzene sa vyskytujúcich baktérií a enzýmov, ktoré znižujú iziko ochorenia vašich rýb spôsobené patogénnymi baktériami. V priebehu rokov terénneho a laboratórneho výskumu sa vyvinul rad špeciálne formulovaných mikróbov na udržanie kvality vody, zvýšenie rýchlosti rastu a zaistenie zdravia vodných živočíchov.
Aqua-Crobes je kompetitívnym vylučovačom patogénnych mikrobiálnych chorôb, ako sú Vibrio, Pseudomonas, Aeromonas, Streptococcus, Allococcus, Myxobacterium, Columnaris a ďalšie gramnegatívne baktérie. Funguje to tak, že sa vytvára konkurencia s negatívnymi baktériami zavedením baktérií do vody, ktorá je prospešná pre ryby, ktoré v nej žijú. Toto je proces známy ako konkurenčné vylučovanie. Aqua-Crobes súťaží s týmito patogénnymi baktériami o živiny vo vode, od ktorých závisí ich prežitie, zatiaľ čo čakajú na to, aby zaútočili na vaše ryby. Zároveň sa produkuje málo peptidov, ktoré sú toxické pre najmä pre mäkkýšov.

Ak sa použije podľa pokynov, Aqua-Crobes zníži počet baktérií v patogénoch na také nízke hladiny, aby neohrozovali zdravie vašich rýb. Nie je možné úplne odstrániť všetky patogénne baktérie z akvária, ale Aqua-Crobes pri pravidelnom používaní udržuje hladinu patogénov na takej nízkej úrovni, aby nauškodili vašim rybkám. Aqua-Crobes nie je liek ani chemoterapeutický produkt a je bezpečný pre všetky vaše vodné živočíchy.
 
aquacrobes
Aqua-Crobes nekonkuruje iným bakteriálnym doplnkom, ako je BioGro, pretože tieto dva produkty odstraňujú z vody odlišné živiny. Zatiaľ čo BioGro odstraňuje živiny, ktoré bežne kŕmia riasy (amoniak, dusík atď.), Aqua-Crobes odstraňuje živiny, ktoré napr. Aeromonas a Vibrio potrebujú na prežitie vo vašom akváriu (odpadový materiál z rýb). Pretože pracujú na odstraňovaní rôznych živín, môžu sa BioGro a Aqua-Crobes používať súčasne. Je tiež vysoko efektívny pri mnohých teplotách vody a pri rôznych rozsahoch úrovní pH. Či už máte v starostlivosti sladké, brakické alebo slané prostredie, s Aqua-Crobes ste pripravení!

Aqua-Crobes je jedným z najlepšie strážených tajomstiev v komerčnom priemysle chovu rýb a kreviet. Podporuje zdravé liahne mnohých druhov rýb a kreviet a znižuje mieru úmrtnosti. Účinne bojuje proti patogénnym mikrobiálnym chorobám. Zlepšuje podmienky v liahni a zvyšuje prežitie a rast. Aqua-Crobes tiež zlepšuje prežitie artémie, veslonôžok a brachionus zlepšením kvality vody pre kultúru. Používa sa v liahňach, systémoch na odchov a držanie, v recirkulačných systémoch, rybníkoch a iných vodných útvaroch na zlepšenie kvality vody a zníženie chorôb.

Udržiavanie dobrej kvality vody je jedným z najdôležitejších faktorov pri chove v akváriách, chove mäkkýšov a iných vodných organizmov. Aqua-Crobes vám pomáha dosiahnuť cieľ, ktorým je zabezpečenie zdravého prostredia pre všetky vaše vodné druhy. Dostupné v 100 ml

Dávkovanie:

Začiatok aplikácie: 1 ml na 160 litrov raz za 3 dni počas 9 dní.
Druhá aplikácia: 1 ml na 160 litrov raz týždenne počas 2 týždňov.
Aplikácia na údržbu: 0,25 ml na 160 litrov raz týždenne.
 
Pokyny:

Pri ošetrení pomocou Aqua-Crobes vypnite UV lampu (iba počas prvých piatich počiatočných ošetrení).
Počas prvých piatich úvodných ošetrení nepoužívajte tekuté antibiotiká
Ak máte bakteriálny problém, môžete bezpečne použiť dvojnásobnú dávku.
Po manipulácii si dôkladne umyte ruky teplou mydlovou vodou. Zabráňte vdýchnutiu a kontaktu s očami.
Akváriá s nízkym obsahom kyslíka by sa mali počas aplikácie monitorovať alebo prevzdušňovať, ak sa očakáva úbytok kyslíka
Po otvorení sa odporúča chladenie.

Aqua-Crobes obsahuje iba baktérie biologickej bezpečnosti úrovne 1, ktoré sú úplne netoxické, prirodzene sa vyskytujúce organizmy / enzýmy a sú potvrdené ako geneticky nemanipulované organizmy.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Baktérie
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: