BioDigest PRO - na 100.000l

79,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Pre vyvážený cyklus dusíka vo vašom akváriu.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Prodibio Biodigest Pro, 10 Vials- Buy Online in Bosnia and Herzegovina at  bosnia.desertcart.com. ProductId : 83683276.

Pre vyvážený cyklus dusíka vo vašom akváriu

Aj vynikajúce veci sa dajú vylepšiť, a tak Prodibio BioDigest prichádza s novým, vylepšeným receptom. S týmto upraveným zložením vybraných kmeňov baktérií poskytnete svojmu akváriu všetko potrebné pre optimálnu biologickú filtráciu. Použitím Prodibio BioDigest vytvoríte ideálny základ pre nádherné koraly v morskom akváriu, pre bujný rast rastlín v sladkovodnej nádrži a pre zdravé ryby a mäkkýše v oboch typoch nádrží. Účinnosť produktu biologickej filtrácie nezávisí od množstva baktérií, ktoré obsahuje. Dôležitá je schopnosť baktérií efektívne pracovať s kmeňmi iných druhov baktérií. Prodibio BioDigest obsahuje iba najefektívnejšie bakteriálne kmene schopné rozkladať škodlivé látky vo vašom akváriu a vzájomne sa dopĺňať. Tieto bakteriálne kmene spoločne vytvárajú základ pre čistú vodu, zdravé koraly a ryby a svieže rastliny. Celý dusíkatý reťazec je úplne rozložený.

Amoniak - prvý stupeň dusíkatého reťazca - sa vylučuje rybami cez žiabre alebo sa produkuje, keď mŕtva biomasa (časti rastlín, zvyšky krmiva atď.) hnije. Produkt Prodibio BioDigest premieňa amónium na dusitany, ktoré sa potom menia na dusičnany a nakoniec na dusík. Dusík sa uvoľňuje do vzduchu vodnou hladinou. Pri pravidelnom používaní budete mať zdravšie akvárium, pretože znečisťujúce látky zmizli a budete si užívať čistú vodu a zásoby a výsadbu, ktoré sa budú cítiť jednoznačne dobre a bude sa vám skvelo dariť.

 

Celý dusíkatý reťazec je úplne rozložený

Amoniak - prvý stupeň dusíkatého reťazca - sa vylučuje rybami cez žiabre alebo sa produkuje, keď mŕtva biomasa (časti rastlín, zvyšky krmiva atď.) Hnije. Produkt Prodibio BioDigest premieňa amónium na dusitany, ktoré sa potom menia na dusičnany a nakoniec na dusík. Dusík sa uvoľňuje do vzduchu vodnou hladinou. Pri pravidelnom používaní budete mať zdravšie akvárium, pretože znečisťujúce látky zmizli a budete sa tešiť z čistej vody a zarybňovania a výsadby, v ktorých sa budete cítiť jednoznačne dobre a bude sa vám skvelo dariť.

 

Zahrnuté sú všetky kmene baktérií potrebné na biologickú filtráciu

Prodibio BioDigest je vysoko koncentrovaný a obsahuje približne 20 miliárd baktérií v jednej injekčnej liekovke. Bez výnimky sú obsiahnuté všetky nitrifikačné a heterotrofné baktérie (vrátane Nitrobacter winogradskyi a Paracoccus denitrificans) potrebné na komplexnú biologickú filtráciu v akváriu a boli starostlivo vybrané pre svoju účinnosť. Nitrifikačné baktérie v interakcii s heterotrofnými baktériami zaisťujú úplné odbúranie dusíkatého reťazca a významne prispievajú k denitrifikácii.

 

Účinne odstráňte organický odpad v akváriu

Bielkoviny vnášané do akvária spôsobujú organické znečistenie. Počas rozkladu sa bielkoviny okrem iného rozkladajú na toxický amoniak a ďalšou redukciou sa z nich stávajú dusitany, ktoré sú tiež toxické. Bakteriálne kmene obsiahnuté v Prodibio BioDigest štiepia organický odpad obsahujúci bielkoviny na svoje chemické prvky a postupne ho rozkladajú. To účinne bráni organizmom spôsobujúcim choroby, aby našli vo vašom akváriu živiny. Organický odpad, ktorý sa nelikviduje, má nepriaznivý vplyv na hodnoty vody. Vždy sú základňou a živnou pôdou pre nežiaduce účinky, ako sú napríklad (kefovacie) riasy. A samozrejme sa v mulme - ktorá pozostáva z organického odpadu - môžu vyvinúť baktérie, ktoré oslabujú odolnosť vašich rýb voči chorobám a tiež nie sú dobré pre svoj vzhľad. Produkt Prodibio BioDigest obsahuje presne tie baktérie, ktoré zdravé, čisté a preto krásne akvárium potrebuje.

 

Zabráňte riasam bez obmedzenia výživných látok

Nitrifikačné a heterotrofné baktérie spolupracujú pri čistení nádrže a vody a redukcii dusičnanov a fosfátov. Týmto spôsobom účinne zabraňujú množeniu rias bez obmedzenia obsahu živín vo vode. Niektoré z bakteriálnych kmeňov v Prodibio BioDigest môžu používať kyslík na tvorbu enzýmov, ktoré znižujú obsah dusičnanov vo vode. To účinne pôsobí proti nadbytku organizmov spôsobujúcich choroby. Používanie nebiologických filtračných médií predstavuje riziko, že dôležité živiny nie sú prítomné v požadovanom množstve. Prirodzená rovnováha bakteriálnych kmeňov v Prodibio BioDigest toto riziko eliminuje.

 

Jednoduché a bezpečné použitie vďaka dodaniu v injekčných liekovkách

Fľaše alebo plechovky sa často otvárajú a zatvárajú niekoľkokrát. Kontaminácia je teda možná napríklad kontaktom (kvapalného) obsahu s kyslíkom. S produktom Prodibio BioDigest je to nemožné, pretože sklenené injekčné liekovky sú plnené dusíkovou atmosférou. To zaručuje veľmi vysokú trvanlivosť bez straty kvality. Roztok je čerstvý ako prvý deň a účinne sa zabráni akejkoľvek forme kontaminácie alebo zmiešania. Vďaka presnému dávkovaniu je použitie tohto roztoku mimoriadne hospodárne.

 

POUŽITIE

Štart akvária rapídny nárast nitrifikačnej aktivity a nastavenie biologickej rovnováhy - 1 ampulka na 600 litrov + 1 ampulka na filter.
Nárast dusitanu, pridanie rýb upravenie nitrifikačnej aktivity - 1 ampulka na 600 litrov + 1 ampulka na filter.
Po bakteriálnej liečbe po eliminovaní zvyškov liečiv oživí nitrifikačnú filtráciu - 1 ampulka na 600 litrov + 1 ampulka na filter.
Špinavé akvárium, premnožené riasy - redukcia rias, čistenie nestrávených potravných zvyškov a organického kalu, dusičná redukcia - 1 ampulka na 10.000 litrov 1xza 15dní.
Sinice obnovenie rovnováhy nitráty/fosfáty (fosfátové pomery) - 1 ampulka na 10.000 litrov 1xza 15dní.
Nevysvetliteľné choroby, redukcia stresu a patogénnych mikroorganizmov - 1 ampulka na 10.000 litrov 1xza 15dní.
Pravidelná údržba udržiava a optimalizuje pomery medzi užitočnými druhmi baktérií - 1 ampulka na 10.000 litrov 1xza 15dní.
 
Inštrukcie pred použitím: silne potriasť každou ampulkou 15 sekúnd, aby ste sa uistili, že baktérie v špičkách (v koncoch ampulky) sa nachádzajú v roztoku. Pred aplikáciou (do akvária alebo filtra) nariediť v 1 litri vody z akvária!

 

 

Z dôvodu výroby a prepravy môže na spodnej časti kaziet dôjsť k prirodzenej sedimentácii. Pred použitím pretrepte injekčnú liekovku, táto usadenina sa uvoľní a obsah bude mierne mliečny. Po otvorení injekčnej liekovky bude zreteľný zápach.

Usadenina na dne injekčnej liekovky a uvoľnený zápach spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu a nie sú dôvodom na obavy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: