Pro Bio S

od 8,30 €

Zvoľte variant

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.
ml.: 50
Vypredané
21,90 €
ml.: 10
Vypredané
8,30 €

Podrobný popis

Unikátna kompozícia špeciálne vybraných probiotických kmeňov baktérií určených na urýchlenie rozkladu organického materiálu. Pro Bio S rozkladá substancie, ktoré sú toxické pre rybie osádku a uvoľnené makro a mikroživiny zvyšujú kvalitu života. Použitie Pro Bio S sa odporúča špeciálne pre veľké, veľa zarybnené akváriá.

AF_ProBio S_10

Baktérie obsiahnuté v prípravku Pro Bio S iniciujú proces redukcie nebezpečných dusičnanov a fosforečnanov (fosfátov), ktoré sú neskôr odstránené proteínovým odpeňovačom. Pro Bio S vytvára prírodný biologický filter, ktorý zabraňuje vzniku patogénne mikroflóry. Používanie probiotických baktérií výrazne znižuje risk chorôb u obyvateľov akvárií a zvyšuje ich odolnosť voči stresu. Baktérie sú tiež skvelým zdrojom baktérioplanktónu, ktorý je najdôležitejšou potravou koralov.

 
Aby sa probiotické baktérie udržali v dobrej kondícii, odporúčame zároveň používať prípravok -NP Pro ako zdroj živín. Na hladine prípravku sa môže tvoriť prírodná usadenina, ktorá nemá vplyv na jeho kvalitu.

zdroj: youtube.com

 

Dávkovanie:

 -     1 kvapka na 100 l celkového objemu vody DENNE. Po otvorení uskladnite v chladničke. Odporúčame používanie spolu s -NP Pro.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: