Prodibio Start Up Nano

od 5,20 €

Zvoľte variant

So súpravou Prodibio Start Up Kit zabezpečíte prirodzený a bezpečný štart v sladkovodných a morských akváriách, ako aj rýchlu regeneráciu systému pri výmene vody alebo zarybňovaní.

  • biologická filtrácia a rozklad organického odpadu
  • okamžite viaže toxický amoniak
  • ryby môžu byť vložené po niekoľkých hodinách
  • vhodné pre sladkú aj morskú vodu

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.
počet: 2ks ampuliek
Na sklade
Môžeme doručiť do: 15.7.2024
5,20 €
počet: 4ks ampuliek
Vypredané
7,90 €

Podrobný popis

Prvý krok k zdravému akváriu

So súpravou Prodibio Start Up Kit zabezpečíte prirodzený a bezpečný štart v sladkovodných a morských akváriách, ako aj rýchlu regeneráciu systému pri výmene vody alebo zarybňovaní. Okrem všetkých bakteriálnych kmeňov potrebných na biologickú filtráciu a rozklad organického odpadu v akváriu súprava obsahuje fľaštičky Stop Ammo, prípravok na báze špeciálnych rastlinných extraktov, ktoré okamžite viažu čpavok.

 

Pre prirodzený a bezpečný štart akvária

S jedným balením Prodibio Start Up získate produkty Stop Ammo Start a BioDigest Start - perfektná kombinácia na rýchle spustenie biologickej filtrácie a okamžité naviazanie toxických zlúčenín dusíka.

Každá 1 ml injekčná liekovka BioDigest obsahuje približne 50 miliárd baktérií, ktoré sú chránené pred akoukoľvek kontamináciou. Môžete si byť 100% istí, že si do akvária nevnášate nežiaduce alebo potenciálne škodlivé organizmy.

 

Pre úplný rozklad dusíka

BioDigest Start kombinuje kmene baktérií vybrané pre ich schopnosť rozložiť celý dusíkový reťazec. Kmene sú vysoko koncentrované a koordinované tak, aby dokončili prácu ostatných: Nitrifikačné, dusičnanové a fakultatívne baktérie postupne premieňajú amoniak a amónium na dusitany, dusitany na dusičnany a dusičnany na dusík.

 

Biologická filtrácia a rozklad organického odpadu

S BioDigest Start dosiahnete dlhodobý rozklad všetkého organického odpadu, zrýchlený rozklad dusíka a úplne biologickú filtráciu. Váš systém zostáva v prirodzenej rovnováhe: znižuje sa riziko obmedzenia živín ako pri nebiologických filtračných médiách, ako aj príčina rastu rias, keďže dve hlavné živiny dusičnan a fosfát sú čiastočne metabolizované baktériami.

 

Okamžitá väzba toxického amoniaku
 
Stop Ammo je vyrobený z rastlinných extraktov, ktoré sú schopné viazať amoniak, čím sa automaticky znižuje produkcia dusitanov. Stop Ammo teda zachytáva čpavkové a dusitanové vrcholy, kým sa baktérie neusadia v nádrži a nedokážu vytvoriť vhodnú veľkosť populácie, aby úplne prevzali rozklad dusíka. Prodibio Start Up vám tak poskytuje väčšiu bezpečnosť ako väčšina bežných sád štartovacích baktérií, ktoré nie sú schopné okamžite premeniť alebo eliminovať vysoké koncentrácie amoniaku.
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: