Booster pumpa SET - čerpadlo na zvýšenie tlaku pre RO-50 a RO-75GPD

59,99 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Čerpadlo na zvýšenie účinnosti pre reverzné osmózy RO-50 a RO-75GPD.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Čerpadlo na zvýšenie tlaku pre reverzné osmózy RO-50 a RO-75GPD. Booster čerpadlo je konštruované na dlhoročnú, efektívnu a tichú prevádzku.

Rýchlosti výroby čistej vody cez reverznú osmózu je závislý od dvoch hlavných faktorov - teploty a tlaku vstupnej vody. U tlaku sa považuje za ideálny tlak 4,5 Bar a vyššie. Pri čerpaní vody z vodovodného radu je tlak zhruba 3 Bar a ak bývate napríklad v 8. poschodí panelového domu, máte tlak minimálny, čo výrazne zvyšuje stratu efektívnosti systému RO. Pomocné čerpadlo je nevyhnutné na správnu funkciu membrány reverznej osmózy a všade tam, kde je tlak vody menší ako 3 Bar.
Po zapojení čerpadla dochádza k značnému nárastu výkonu reverznej osmózy (permeátu) a výrazne sa zníži množstvo odpadovej vody (koncentrátu).

Tento set obsahuje: Booster čerpadlo pre 50-75GPD, sieťový adaptér (zdroj), senzory-poistky vysokého a nízkeho tlaku ( namontované a zapojené), rýchlospojky a hadičky potrebné na zapojenie do systému. Komponenty tlaku sú rozmiestnené voľne, neobsahuje kovový držiak čerpadla! Odporúčame ešte prikúpiť jeden sedimentačný predfilter aby ste zamedzili zanášanie čerpadla a tým zaistili jeho dlhšiu životnosť. Zariadenie je napájané elektrickou energiou z dodaného sieťového adaptéra s jednosmerným napätím (24V).

Dodatočné parametre

Kategória: Booster pumpy - zvýšenie tlaku a účinnosti
Hmotnosť: 2.1 kg
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KK Avatar autora | 20.2.2021
Splnil to co som očakával. Pomer odpadovej vody sa zmenšil.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: