Chemi Pure Blue Nano 110g - 5 sáčkov x 22g

17,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Výrazne znižuje dusíkaté organické zlúčeniny a fosfáty a stabilizuje pH pre zdravé a krištáľovo čisté akvárium.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

bluenano banner

Chemi-pure BLUE je filtračné médium špeciálne vyvinuté na dosiahnutie tých najlepších výsledkov v morskej akvaristike. Nová zmes prémiového peletizovaného uhlia s nízkou prašnosťou a iónomeničov s vysokou kapacitou sú zmiešané tak, aby vytvorili špičkové AIO (všetko v jednom) filtračné médium v ​​nylonovom sáčku. Výrazne znižuje dusíkaté organické zlúčeniny a fosfáty zatiaľ čo zvyšuje redoxný potenciál a pomáha stabilizovať pH pre zdravé a krištáľovo čisté akvárium.

Chemi-pure BLUE Patentovaná receptúra ​​Chemi-pure Blue významne redukuje organické zlúčeniny, pachy, fenoly, toxíny, lieky, rozpustené kovy, fosforečnany a silikáty. Vysokokapacitné granulované aktívne uhlie v Chemi-pure Blue má veľmi nízky obsah popola a rýchlo sa preplachuje. Chemi-pure Blue využíva najkvalitnejšiu laboratórnu technológiu na báze živíc na okamžité odstránenie organických látok a fosfátov z akváriovej vody, pričom zvyšuje redox a pomáha stabilizovať pH. Chemi-pure Blue vydrží dlhšie ako vaše priemerné filtračné médiá a znižuje potrebu častých výmen vody. Jedinečná receptúra ​​Chemi-pure Blue je to najlepšie filtračné médium pre morské akvárium, ktoré je k dispozícii pre zdravé, stabilné a krištáľovo čisté morské akvárium.


VÝHODY POUŽÍVANIA CHEMI-PURE BLUE:

udržuje stabilné pH
znižuje stratu živočíchov vďaka konštantnému pH
udržuje krištáľovo čistú vodu
spôsobuje pozitívne neurologické reakcie rýb, čím napodobňuje prírodné prostredie
odstraňuje rozpustené organické zlúčeniny
podporuje u rýb ich chuť k jedlu
eliminuje osmotický šok
predlžuje rybám ich život
odfiltruje meď, kovy, pachy a fenoly
zabraňuje iónovému antagonizmu
teraz s QUICKWASH CARBON ™ - špeciálny 0,08 mm extrudovaný granulovaný aktívny uhlík, ktorý má o 30% väčšiu plochu povrchu ako náš pôvodný uhlík a je predpraný

index boyd
Chemi-pure BLUE je revolučné filtračné médium, ktoré je navrhnuté tak, aby adsorbovalo dusíkaté organické molekuly spolu s fosfátmi a do istej miery dokonca aj dusičnany oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a dlhšiu dobu ako iné dostupné filtračné médiá pre akvária.

Chemi-pure BLUE je vynikajúca filtrácia pre morské akvária s útesmi, morskými medúzy a akváriá s vysokým pH. Teraz obsahuje QuickWash Carbon ™, špeciálne 0,8 mm extrudované granulované aktívne uhlie, ktoré má o 30% väčšiu plochu povrchu ako naše pôvodné uhlie
Štruktúra nového uhlíka je tvrdšia, čistejšia a znižuje potenciál tvorby HLLE u rýb v dôsledku jemných častíc uhlíka. Obsahuje dve vysoko kvalitné hybridné ionomeničové živice, ktoré vytvárajú synergický vzorec pre zdravie a pohodu vašich obyvateľov akvária. Vynikajúci produkt aj pre africké cichlidy

 

Pokyny: Uchovávajte Chemi-pure Blue uzavreté v nádobe až do jeho použitia. Opláchnite sáčok pod tečúcou vodou po dobu 5 až 10 sekúnd, vložte sáčok do oblasti s vysokým prietokom, kanistrového filtra alebo inej filtračnej nádoby. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by mala voda jemne pretekať cez filtračné vrecko a médium. Chemi-pure by sa mal vymeniť približne každé 2 až 4 mesiace v závislosti od biologického zaťaženia. Ak sa použije viac ako jedno filtračné vrecko Chemi-pure, vymieňajte ich postupne každý týždeň, kým nevymeníte všetky vrecká.

 

chemi pure blue_duo

 

 

Dostupné v baleniach:

Chemi-pure Blue (5 oz) 156g. = pre objem akvária 132 - 189 litrov
Chemi-pure Blue (11 oz) 312g = pre objem akvária 283 - 378 litrov
Chemi-pure Blue Grande (44 oz) 1247g = pre objem akvária do 1135 litrov
Chemi-pure Blue BULK (6 x 5 oz) 6 x 156g = 6 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 189 litrov
Chemi pure Blue BULK (6 x 11 oz) 6 x 312g = 6 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 378 litrov
Chemi Pure Blue Nano (1ks) 22g = pre objem akvária do 19 litrov
Chemi pure Blue Nano (5ks) 5 x 22g = 5 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 19 litrov
Chemi Pure Nano-Counter Display (24ks) 24 x 22g = 24 kusov, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 19 litrov

 

 

 

 

 

 

 

 

chemipure-guide-NEW- compare

Dodatočné parametre

Kategória: Boyd Enterprises
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

index boyd História sa začala akváriovou filtráciou Dicka Boyda v roku 1960 s filtračným médiom typu všetko v jednom - Chemi-pure. To sa začalo naďalej rozširovať ako najspoľahlivejšie médium na prevádzku zdravých a prosperujúcich akvárií. V priebehu rokov Jeff Turner udržiaval ducha Boyd nažive zlepšovaním dôsledných výrobných techník a pokračovaním vo vývoji nových inovatívnych produktov pre akváriá.

Chemi-pure je originálny produkt akváriovej filtrácie typu všetko v jednom.
Chemi-pure Elite redukuje riasy elimináciou fosfátov.
Chemiclean lieči červené, čierne, modrozelené a metánové (bublinky) škvrny spôsobené cyanobaktériami.
Vitamínový doplnok Vita-chem maximalizuje zdravie sladkovodných a morských rýb poskytovaním nevyhnutných živín.
Chemi-pure Blue rýchlo odstraňuje fosfáty.
Chemi-pure Green je špeciálne vytvorený pre sladkovodné akváriá.

Starostlivou pozornosťou venovanou detailom sme zachovali rovnaké štandardy, presnosť a kvalitu v našich produktoch, akými bol Dick Boyd známy. Ako sa naša klientská základňa neustále rozširuje, pre každú akváriovú aplikáciu sme pridali nové veľkosti Bulk, Grande, Mini a Nano. Napriek zmenám vo filtračných technikách a technológiách zostávajú naše Chemi-pure a jej sesterské výrobky najúčinnejším a najefektívnejším spôsobom, ako vytvoriť krásne a zdravé akvárium.

V snahe zaistiť budúci úspech Boydovcov priviedol Jeff v roku 2019 všetky tri podniky pod jednu strechu. Získali sme nové výrobné priestory s rozlohou 20 000 štvorcových stôp, ktoré sa nachádzajú vo Fort Lauderdale na Floride, v ktorom sú dnes umiestnené výrobné zariadenia pre Chemi-pure, Jellyfish Art a Reef Aquaria Design.

Hobbyisti a majitelia akvárií dôverujú spoločnosti Chemi-pure preto, že im dávajú najlepšie produkty pre akváriá, a naďalej prekročujú ich očakávania.

chemipure-990x400_banner1