CaribSea Frag Zone, 1 kg

15,80 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Aragonitové horniny pochádzajúce z častí fosílnych útesov.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

FragZone™ bol navrhnutý s ideálnou pórovitosťou pre priľnavosť úlomkov a prirodzenou koralovou farbou, ktorá krásne zapadne do akejkoľvek útesovej aquascape. Je kolonizovaný živými baktériami tvoriacimi spóry, čo z neho robí vynikajúce biologické médium pre úkryty, filtračné boxy a pod. Jedinečná architektúra FragZone je tiež ideálna na ustajnenie rakov, špongií a inej prirodzenej potravy na útese. Mnohé a rozmanité aplikácie FragZone nie sú ani zďaleka vyťažené - ak zmiešate FragZone s pieskom, môžete použiť FragZone ako spodný substrát, ktorý je ideálny na hrabanie rýb a bezstavovcov, ako sú napr.  krevety a morské ryby. Pre menšie ryby môže niekoľko strategicky umiestnených kameňov FragZone vytvoriť dokonalý úkryt. 
 
CaribSea LifeRock Originals sú ponechané v tvare a veľkosti, aké sa vyskytujú v prírode. Táto jedinečná rozmanitosť tvarov znamená, že nájdete presne tie kamene, ktoré potrebujete pre svoju individuálnu stavbu útesu. Skaly môžu slúžiť napríklad ako základ, doplnok alebo stabilizácia oblúkov. Okrem toho môžete kamene kombinovať s vhodnými kompozitmi a vytvárať tak svoje vlastné výtvory a tvary.
 
Každá skala je jedinečná - pre individuálnu výstavbu
LifeRocks of CaribSea sú aragonitové horniny fosílneho pôvodu, ktoré sa získavajú zo suchých útesov. Vytvorený prírodou, žiadny kameň nie je ako druhý. Každý z nich zaujme svojím vlastným charakterom. Vďaka tomu sú LifeRocks ideálne na budovanie veľkolepých a individuálnych útesových akvárií.
 
Žiadne ničenie ekosystémov – na ochranu prírody
Aj keď to málokto povie nahlas: množstvo živej horniny dostupné na trhu prevyšuje množstvo, ktoré sa dá legálne vyťažiť. LifeRocks sa získavajú trvalo udržateľným spôsobom a sú zaručené bez zničenia existujúcich ekosystémov. Preto je použitie CaribSea LifeRocks ako alternatívy k živej skale aktívnym príspevkom k ochrane životného prostredia.
 
Pre aktívny ekosystém
LifeRocks sú potiahnuté červenkastým bakteriálnym filmom. To im dáva vzhľad živej skaly s vápenatým povlakom červených rias. Ešte dôležitejšie však je, že LifeRocks sa stávajú oživenou živou horninou prostredníctvom bakteriálneho povlaku. Biofilm, ktorý pozostáva z trvalých štádií rôznych bakteriálnych kmeňov, umožňuje transport a skladovanie v suchom stave. Aquascaping ponúka aj úplne nové možnosti dizajnu: Môžete sa plne sústrediť na stavbu bez toho, aby ste sa museli starať o to, aby kamene nevyschli. Hneď ako sa LifeRocks dostanú do vody, ožijú. To z nich robí viac než len vizuálny pútač pre fascinujúce útesy – sú to útes, ktorý žije a filtruje a ponúka bezstavovcom, koralom a rybám optimálnu mikroklímu. Cyklistické obdobie sa dá v porovnaní so živým rockom dokonca skrátiť! A to všetko bez nezvaných hostí. Vďaka tomu sú LifeRocks of CaribSea nielen opticky alternatívou živého rocku, ale sú aj funkčné! 
 
Žiadne stopy chemikálií - čisté a bezpečné pre bezstavovce, koraly a ryby
Extrakcia LifeRocks z fosílnych útesov ich robí dokonalými nielen navonok. Ich chemické a štruktúrne zloženie je tiež prirodzené. LifeRocks sú absolútne bez silikátov a neprinášajú do vody žiadne iné chemické prekvapenia. V porovnaní so živou horninou tiež vykazujú nižšie zaťaženie živinami!
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Coral plugs, podložky pod fragy
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: