Coral protec 20ml

9,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Coral Protec je rýchla a ľahká metóda na vyhubenie všetkých druhov akváriových škodcov predtým, ako do svojho akvária vložíte drahocenné koraly.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

dvh logo

Coral Protec je skvelou náhradou pre koraly, ktoré nemajú možnosť ísť najskôr do karanténnej nádrže. Je to rýchla a ľahká metóda na vyhubenie všetkých druhov akváriových škodcov predtým, ako do svojho akvária vložíte drahocenné koraly.

Tento jednoduchý proces je bežne používaným krokom v procese aklimatizácie, bez ktorého môže dôjsť k obrovským problémom.

Koraly pochádzajú zvyčajne priamo z oceánu. Počas svojej dlhej cesty k Vám sa neošetrujú voči žiadnym škodcom. Je na obchode, aby správne umiestnil do karantény a ponoril všetky prichádzajúce hospodárske zvieratá, čo sa stáva málokedy.

Je veľmi pravdepodobné, že koraly, ktoré kupujete, majú buď škodcov, alebo boli prinajmenšom v rovnakom akváriu s inými napadnutými koralmi.  Kľúčovým slovom je tu prevencia. Akonáhle sa škodca dokáže dostať do vášho akvária, je veľmi ťažké ho úplne zlikvidovať. Podľa jednoduchého postupu podľa Coral Protec by ste mali vyhnúť škodcom vo svojom akváriu.

dvhcoralprotec-3924-500x500

Coral Protec je patentovaný vodný roztok chloroxylenolu a patentovaná zmes prírodných extraktov. Neobsahuje jód. Coral Protec účinne vyháňa nasledujúcich parazitov: Acropora Eating Flatworms (AEFW), Montipora Eating Nudibranchs, Zoanthid Eating Spiders, Red Flatworms a je veľmi dobrý pri liečbe rýchlej nekrózy tkanív (RTN), nekrózy pomalých tkanív (STN) a bakteriálnych infekcií Môže sa použiť profylakticky (bez dôkazu ochorenia v rámci prevencie) alebo na liečenie už chorých koralov.

20 ml stačí na 40 litrov roztoku, 1 ml stačí na 200 ml.
 
Postup / inštrukcie:
 
Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou, použite gumové rukavice. V prípade kontaktu s pokožkou ju umyte veľkým množstvom vody. Po prehltnutí vypláchnite ústa a zapite veľkým množstvom vody alebo mlieka. Poraďte sa so svojím lekárom a vezmite si so sebou fľašu s príbalovým letákom. Ak dôjde ku kontaktu s očami, dôkladne ich vypláchnite studenou vodou. 
Pred použitím fľašu dobre pretrepte. Tento výrobok obsahuje oleje, ktoré sa časom usadia.
Nikdy nepridávajte Coral Protec priamo do akvária. Zaistite, aby mala voda v nádobe správnu teplotu.
 
Pridajte 0,5 ml (striekačka je súčasťou balenia) Coral Protec na 1 liter morskej vody z akvária v samostatnej nádobe. Dobre premiešajte. Na čerstvú potenciu je možné použiť sladkovodný dip. Keď pracujete so sladkovodným ponorom, buďte opatrní a pufrujte hodnoty pH, ktoré zodpovedajú vašej akváriovej vode! Použite malú napájaciu hlavu (prietokové čerpadlo) na udržanie vody v pohybe a umiestnite koraly do nádoby. Ak nemáte napájaciu hlavicu, jemne ponorte koral v roztoku. Udržujte koraly ponorené po dobu 2-5 minút, v závislosti od závažnosti problému. Počas liečby pozorujte koraly na príznaky vedľajších účinkov, ako je nadmerné stiahnutie. Po 2 až 5 minútach koraly vytiahnite. Opláchnite čistou vodou z akvária a vložte ich do akvária. Koralový ponor nepoužívajte opakovane, pretože vylúčené parazity môžu počas ponorenia uvoľňovať toxíny. Po použití vyčistite injekčnú striekačku a nádobu čerstvou vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: Dipy - očista koralov
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: