Reef pulse + Instant baby brine shrimp

24,90 € 12,45 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.8.2021

Výhodné balenie, 2v1!

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Reef pulse
Vysoko kvalitný koralový potravinový prášok,  inovatívna zmes vybraného zooplanktónu a fytoplanktónu, ktorá uspokojuje jedinečné výživové potreby mnohých druhov koralov SPS a LPS, červov a bezobratlovcov. Vďaka širokému rozsahu veľkosti častíc od 5 do 400 mikrónov je ideálna strava pre veľké množstvo druhov koralov (ako sú Euphyllia, Acropora, Montipora, Clavularia, Goniopora, Zoanthids, Scolymia, Dendronephthya, Stylophora, Pocillopora, Seriatopora, Xenia, Anthelia, Echinopora, Alveopora, Leptastrea, Chalice,…). Pri pravidelnom kŕmení s Reef Pulse budú vykazovať rýchlejší rast a intenzívnejšie sfarbenie. Reef Pulse sa môže používať s dvoma rôznymi spôsobmi kŕmenia: cieľové kŕmenie alebo kŕmenie v nádrži podľa nasledujúcich pokynov na kŕmenie.
 
Cieľové kŕmenie = Naplňte príjemcu 100 ml vody z nádrže a pridajte ¼ k 1 čajovej lyžičke útesového impulzu v závislosti od hustoty koralov. Nekŕmte viac ako 1 čajovú lyžičku na 400 litrov za deň / dobre premiešajte a dobre premiešajte / Počas cieľového kŕmenia vypnite filtráciu, skimmer a cirkuláciu (aby ste zabránili okamžitému odstráneniu) / Rozptylujte koncentrovaný potravinový roztok cez cieľové koraly (napr. Použitím pipeta alebo injekčná striekačka) / Po konzumácii potravín reštartujte filtráciu, skimmer a cirkuláciu.
 
Zásobovanie nádrže = Naplňte recipient 500 ml vody v nádrži a pridajte depending k 1 čajovej lyžičke útesového impulzu na 400 litrov vody v závislosti od hustoty koralov. , Nekŕmte viac ako 1 čajovú lyžičku na 400 litrov denne. / Miešajte a dobre premiešajte / Vypnite filtráciu a skimmer (aby ste zabránili okamžitému odstráneniu) / Pridajte potravinový roztok do akvária, obehové čerpadlá rozptýlia jedlo / reštartujte filtráciu a skimmer o 10 až 15 minút neskôr (v závislosti od toho, ako rýchlo jedlo sa konzumuje)

    Energetické krmivo pre koraly SPS / LPS a výživný doplnok pre váš útesový tank.
    Chutné mikro častice poskytujúce všetky dôležité živiny.
    Zahŕňa proteínové stimulanty na spustenie kŕmenia u korálov SPS a LPS.
    S vysoko stráviteľnými morskými proteínmi a voľnými aminokyselinami sú stavebnými kameňmi pre útesové organizmy.

Zloženie:

Morské copepods, krill, chobotnice, rybie bielkoviny, droždie, artemia nauplii, mušle, vajcia z morských rýb, morské mikro riasy. 
 

Garantovaná analýza:

Proteín 53,0%
Vláknina 1,0%
Tuk 15,0%
Popol 10,0%
 
Obsah balenia: 120g
 
zdroj: youtube.com
 
Instant baby brine shrimp
Ocean Nutrition je lídrom v oblasti inovácií zavedením revolučného konceptu: Artémie Instant Baby Brine (nauplie z Artémia salina) sa u skúsených akvaristov vo veľkej miere používajú ako potrava v prvých fázach života chúlostivých rýb a pre bezstavovce. K dnešnému dňu došlo len k malej alebo žiadnej inovácii pri používaní tejto artémie Baby Brine u hobbystov. Celý proces vyliahnutia cýst kreviet v slanom náleve doma môže byť zdĺhavý a ťažkopádny. V dôsledku premenných, ako je nesprávne skladovanie, môže byť miera vyliahnutia skôr sklamaním. Ďalšou výzvou, ktorej čelí fanúšik, je synchronizácia času vyliahnutia s prvým kŕmením poteru. Tieto dni sú preč! Ocean Nutrition vyvinula Instant Baby Brine Shrimp, revolučný produkt z regálov, ktorý vám umožňuje používať artémie kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete. Výrobok pozostáva výlučne zo sterilnej novonarodených nauplií vo vodnom roztoku. Nauplie majú veľmi dobrú životaschopnosť, akoby ste sa zaoberali živým produktom !! Produkt sa môže uchovávať a skladovať pri izbovej teplote. Po otvorení sa produkt musí uchovávať v chladničke. Aby ste predišli problémom s kvalitou, uistite sa, že bezpečnostný pás je v čase nákupu úplný. Obsahuje čistú hmotnosť viac ako 20 g hmotnosti odpadu alebo viac ako 1,5 milióna nauplií. Ideálne pre drobné ryby, poter a bezstavovce. Jedna fľaša obsahuje viac ako 1,5 milióna nauplií artemií. Vyvinuté v spolupráci s Artemia Reference Center (Gent University v Belgicku). Nekalí vodu.
 
Obsah balenia: 20g
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Granulky a chipsy
Hmotnosť: 0.26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: