ReefPearls 5-200 μm

13,35 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Prémiové krmivo pre koraly SPS, NPS, LPS, Soft, bezstavovce, alebo poter rýb. Vyrába sa pomocou jedinečnej techniky, ktorá využíva aglomeráciu mikrokapsúl.

Balenie: 80g

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

dvh logo

ReefPearls je prachové krmivo pre koraly SPS, NPS, LPS, Soft a iné organizmy, napríklad bezstavovce alebo poter rýb. Vyrába sa pomocou jedinečnej techniky, ktorá využíva aglomeráciu mikrokapsúl.

   dvh reef pearls

 

Hlavné výhody tohto krmiva sú:

Zachytávaním mikroskopicky malých bubliniek dusíka majú jedinečnú schopnosť neustále zostať vo vodnom stĺpci. Inými slovami, neklesajú ako väčšina iných krmív tohto druhu, ale zostávajú dlho plávať v nádrži.
Reefpearls sú potápavé pelety, ktoré sú stabilné vo vodnom stĺpci 4 až 24 hodín a majú nízky únik živín, čo umožňuje vašim zvieratám dlhý čas kŕmenia. Reefpearls pozostáva zo zmesi rôznych veľkostí peliet v rozmedzí od 2 do 500 μm (0,002-0,5mm). Môžu sa jednoducho dávkovať pomocou automatického dávkovača, čo uľahčuje pravidelné kŕmenie zvierat, ktoré potrebujú energiu (napr. Anthias, Gorgonia, Dendronephthia atď.).

Reefpearls obsahujú základné hladiny fosfátov, avšak na rozdiel od väčšiny ostatných krmív sú tieto fosfáty namiesto anorganických fosfátov (PO4) v organickej forme (viazané na bielkoviny a DNA). To má za následok nižšie znečistenie vašej nádrže a lepšie absorpciu tohto základného prvku vašimi koralmi a inými filtrátormi.

Dostupné v rozmeroch peliet: 5 - 200 μm (80g) a 500 - 1 000 μm (120g).

Mikrokapsuly si zachovávajú svoju výživovú hodnotu po kontakte s vodou. Obzvlášť základné tuky a bielkoviny budú preto pre vaše živočíchy prístupnejšie. Ďalšou výhodou je, že proces penenia vášho proteínového skimmera nebude brzdený uvoľňovanými tukmi.
 

Kŕmenie:

Kŕmenie závisí od toho, aký druh a koľko koralov a / alebo organizmov  prijímajúcich potravu filtrovaním musíte kŕmiť. Závisí to aj od objemu vášho akvária. Ako vodítko navrhujeme 2 kŕmenia denne pre fotosyntetické koraly a 6 - 12 kŕmení denne pre nefotosyntetické koraly (NPS). Začnite s 1/5 - 1/4 čajovej lyžičky jedla na jedno kŕmenie na každých 350 - 500 litrov vody. Keď sú vaše koraly zvyknuté na režim kŕmenia, môžete pomaly v každej dávke pridávať viac potravy. Pokračujte v kŕmení svojich rýb a iných zvierat, ako je bežné, prémiovými vločkami a / alebo peletami pre ryby, ako je Omega One Fish Food a / alebo mrazenými krmivami, ako artémia, mysis, krill atď.


Analýza:

Bielkoviny: 67%
Lipidy: 11%
Sacharidy: 4%
Vlákna: 0,6%
Popol: 13%
Vitamín A: 1 400 IU / KG
Vitamín D3: 300 IU / KG
Vitamín E: 510 ppm
Vitamín C: 1 450 ppm
Organické P: 1,67%
Anorganický PO4: 0,001%
HUFA: 3%

Kvalita vody:

Kvôli vysokej nutričnej hodnote a frekvencii kŕmenia Reefpearls, prosím, sledujte hladinu NO3 a PO4 vo vašom akváriu.
 
Dôležité upozornenie: Trvá niekoľko minút, kým sa ReefPearls absorbuje vodou, a preto odporúčame dávkovanie do systém tak, aby krmivo nemohlo ihneď skončiť v prepade.

Dodatočné parametre

Kategória: Granulky a chipsy
Hmotnosť: 0.15 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: