Soft line marine size L Tropical Soft line marine size L

11,90 € –10 %
Soft line marine size L  Tropical Soft line marine size L
11,90 € –10 % 10,70 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SOFT LINE MARINE je mäkké krmivo v podobe potápajúcich se granúl (veľkost S), alebo potápajúcich se chipsov (veľkosti M a L) pre všežravé morské ryby.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

SOFT LINE MARINE je inovačná koncepcia akvarijných krmív, vďaka ktorej sú pre ryby lepšie stráviteľné a atraktívne.
Mäkké granule, vysoká hydrostabilita, dokonalá stráviteľnosť a skutočné bohatstvo výživných zložiek – toto sú unikátne vlastnosti novej línie akvaristických krmív značky Tropical. Mäkké granulované krmivá pro akvarijné ryby z Línie Soft sú rybami dobre prijímané a ľahko stráviteľné. Veľká hydrotabilita tohoto krmiva spôsobuje, že si vo vode zachovávajú svoj tvar a ich nabobtnávanie je omezené na minimum. Mäkké granule, ktoré nebobtnajú (nezväčšujú svoj objem), sú ľahšie strávitelné a pre ryby bezpečnejšie. Velká hydrostabilita krmiva tiež obmedzuje uvoľňovanie kŕmnych zložiek do akvarijnej vody a nespôsobuje jej zakalenie.

MARINE (S, M i L) je mäkké krmivo v podobe potápajúcích se granúl (veľkosť S), alebo potápajúcich se chipsov (veľkosti M a L) pre všežravé morské ryby. Do jeho zloženia sú zahrnuté slede a larvy hmyzu, ktoré poskytujú vysoko kvalitné bielkoviny mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Obsahuje kôrovce a mäkkýše (kril 10,5%, kalamáre 6%, calanus 1,7%) a riasy (Spirulina platensis 12%, Ascophyllum nodosum 3%, Laminaria digitata 1,8%, Chlorella vulgaris 8%), ktoré sú okrem iného zdrojom proteínov, karotenoidov, minerálnych zlúčenín a prebiotík. Posiluje imunitu rýb a vďaka vysokému obsahu karotenoidov z krilu, calanusa a červenej papriky zintenzívňuje farby rýb. Mäkké granule Línie Soft zvyšujú imunitu rýb vďaka zložkám, ako sú: prírodný imunostimulátor – beta-glukan, cesnak, prebiotiká a stabilizovaná forma vitamínu C.

Línia Soft tiež obsahuje Calanus finmarchicus, pochádzejúceho z čistých vôd severného Atlantiku. Je zdrojom astaxantínu, proteínu bohatého na exogénne aminokyseliny a nenasýtené mastné kyseliny s Omega-3.

Produkty MARINE sú dostupné vo verziách S, M a L.

Objem: 250ml/130g

Dodatočné parametre

Kategória: Granulky a chipsy
Hmotnosť: 0.07 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: