Spirulina super forte chips Tropical Spirulina super forte chips

od 8,99 €

Zvoľte variant

Plnohodnotné krmivo vo forme chipsov s vysokým obsahom (36%) rias Spirulina platensis.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.
ml.: 250
Vypredané
8,99 €
ml.: 1000
Vypredané
24,49 €

Podrobný popis

SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS je krmivo vo forme chipsov s vysokým obsahom (36%) rias Spirulina platensis.

Riasy Spirulina platensis povzbudzujú imunologický systém rýb a pozitívne vplývajú na procesy trávenia. Sú zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ľahko stráviteľných bielkovín bohatých na exogénne aminokyseliny, ako aj vitamínov a mikroelementov, ktoré zabezpečujú rybám dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu.

Pravidelné používanie chipsov spôsobuje, že farby rýb, vďaka v Spiruline obsiahnutých karotenoidov, naberajú intenzívnosť a lesk.

Špeciálny technologický proces používaný pri výrobe chipsov umožňuje, že chipsy vo vode rýchlo mäknú, vďaka čomu ich ryby s chuťou prijímajú. Je to plnohodnotné krmivo zmes pre akvarijné ryby.

Zloženie: Ryby a vedľajšie produkty z rýb, obiloviny, rastlinné bielkovinové koncentráty, mäkkýše a kôrovce, droždie, produkty rastlinného pôvodu, riasy (medzi nimi Spirulina platensis min. 36%), oleje a tuky, krmovinové látky minerálneho pôvodu.

Doplnkové látky: vitamín A 38.000 m.j./kg, vitamín D3 2.000 m.j./kg, vitamín E (octan alfa-tokoferolu) 200 mg/kg, vitamín C (fosforan kyseliny askorbovej) 540 mg/kg. S farbivami a antioxidantami – doplnkové látky EÚ. Akostné znaky: dusíkaté látky 48,0 %, tuky 6,0 %, vláknina 5,5 %, popol 9,0 %, vlhkosť 10,0 %.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: