Kessil A80 Tuna Blue

169,90 €
Rýchle dodanie
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Vynikajúce nano osvetlenie A80 od Kessil.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

kessil a80 live2

Nový model akváriového LED osvetlenie Kessil A80 Tuna Blue bude mať približne polovičný výkon ako Kessil A160TB, avšak bude vybavený podobnou kombináciou šošoviek na multičipy Dense Matrix LED, proprietárnu technológiu fy Kessil, a tieto šošovky budú podporované reflektorom.
 
Okrem toho, A80ka bude mať podobné funkcie v oblasti ovládania - ovládacie prvky pre farebné spektrum a intenzitu a 1-10V vstup a výstup ...
Ale, namiesto dizajnu bodovky podobnej plechovke s vstavaným vetrákom (starší súrodenci) bude mať tvar disku (puku) a bude mať pasívne chladenie (tj. bez ventilátora) ...
 
A80ku je možné ovládať manuálne, pomocou spektrálneho analyzéra alebo systémom APEX Classic a APEX'16 (APEX Ready).

 

kessil a80 banner

zdroj: youtube.com

 

Design

Inovatívna konštrukcia s tvarom mušle sa vyznačuje nízkou údržbou a účinným rozptýlením tepla. Vďaka tomu osvetlenie nepotrebuje vlastnú vetrák (pasívne chladenie). Pokročilá optika umožňuje plynulé zmeny farebného spektra a poskytuje skvelý efekt mihotanie svetla, ktorý je vlastný všetkým modelom osvetlenia Kessil.

kessil a80_img01

 

Technológia "Dense Matrix LED"

Unikátna a efektívna technológia Dense Matrix LED sa vyrába v Kessil výrobných závodoch a vyznačuje sa vysokým výkonom a hlbokou svetelnou penetráciou ... To všetko je ukryté v malom čipe ...

kessil a80_feature_img03

 

Účinnosť

Vďaka vlastnému vývoju optického zariadenia a technológii Dense Matrix array, A80ka poskytuje najviac svetla na 1 watt v porovnaní s inými, predtým vyrobenými osvetleniami.

kessil A80_Feature_img04

 

Spektrum

Výsledkom mnohoročného výskumu a testovania svetelného spektra zameraného na akvaristiku sú zaručené žiarivé farby a podpora rastu.

kessil Saltwater_A360

 

Pokročilé ovládanie

Na ovládanie osvetlenia používajte otočné tlačidlá umiestnené v hornej časti zariadenia. Rýchlo tak nastavíte požadované spektrum a intenzitu. Za účelom vlastného nastavenia použite obľúbený ovládač 0-10V. Technológia Kessil Logic ™ udržuje stály výkon bez ohľadu na zvolené spektrum. Zároveň je možné prepojiť viac kusov osvetlenie dohromady a tieto jednoducho ovládať z jedného miesta.

kessil A80_3    apex-logo

 

Špecifikácie:

Rozmery: 12,5 x 2.5 (priemer x výška)
Pokrytie: až 61,4cm
Napätie: 100-240V AC (vstup) 24V DC (výstup)
Spotreba: 15W

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: