Kessil AP9X

Tip
Značka: Kessil
999,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nový Kessil AP9x - svetlo ako z novej dimenzie.

Má prepracované LED čipy a optiku spolu s aktualizovaným, všestrannejším softvérom a vstavaným Wifi pripojením.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

AP9X predstavuje kombináciu najlepších vlastností svietidiel Kessil, ktorá sa dokonale hodí pre rôzne systémy zmiešaných útesov.

Kessil AP9X je vyvrcholením všetkých najnovších technologických pokrokov od jedného z najpopulárnejších výrobcov akváriových LED svietidiel v hobby akvaristike.

Kessil je známy tým, že je lídrom viacčipových LED svetelných technológií. Vynikajúce vlastnosti prelínania spektra a vyvážené šírenie svetla sú niečo, s čím sme my a mnohí fanúšikovia od nich počítali. Patentované pole Dense Matrix Array od Kessil obsahuje 55 LED čipov do priestoru menšieho ako štvrtina. So 110 LED čipmi medzi dvoma poľami má AP9X najlepšie miešanie farieb vôbec – nie je potrebný žiadny difúzor a žiadny efekt disco-gule!

Najnovšia iterácia poľa Kessil's Dense Matrix umiestni čipy bližšie ako kedykoľvek predtým. Viac čipov v užšom priestore má za následok lepšie miešanie farieb a jasnejší jednobodový zdroj – presne ako Slnko na prírodnom koralovom útese. Prepracovaná optika poskytuje rovnomerné rozloženie svetla, ktoré pokryje vaše akvárium až do 122 cm (48") pokrytia a môže poskytnúť užitočné úrovne PAR až 77 cm (30") pod povrchom. Toto rovnomerné pokrytie minimalizuje horúce miesta a vytvára podobný efekt ako metalhalogenid / T5.

AP9X Spectrum

Spektrum

Okrem typického spektra Tuna Blue od Kessil obsahuje AP9X celý rad individuálne nastaviteľných farebných kanálov (červený, zelený, fialový), ku ktorým je možné pristupovať prostredníctvom aplikácie Kessil. Kessil Logic™ zaisťuje, že nastavenia kozmetických farieb nezasahujú do spektra jadra, čo umožňuje používateľom zvoliť preferovanú farbu bez narušenia zdravia koralov. AP9X tiež obsahuje 395nm LED čipy, ktoré vyžarujú True UVA svetlo pre maximálne zafarbenie koralov.

ap9x spectrum

Efektívne PAR 

PAR meria všetko viditeľné svetlo, ale zdravie koralov sa primárne spolieha na vlnové dĺžky 425 nm (fialová) a 455 nm (kráľovská modrá). Výstup Kessil LED sa zameriava na tieto základné vlnové dĺžky, pričom uprednostňuje rast a šírenie koralov pred nafúknutými celkovými číslami PAR. Efektívnejšie LED čipy a lepší manažment tepla majú za následok menšie straty energie vo forme tepla. To znamená viac svetla pre váš útes pri rovnakom odbere energie.

ap9x_Optical_img03

Mihotanie

Charakteristický efekt Kessil shimmer dáva vášmu akváriu krásny, prirodzený, slnkom zaliaty vzhľad porovnateľný s T5 svietidlom – replikuje váš vlastný kúsok oceánu.

a360x_Optical_img05

Dokonalé miešanie farieb

Patentované pole Dense Matrix Array umožňuje zabaliť 55 LED čipov do priestoru menšieho ako štvrtina. So 110 LED čipmi v dvoch poliach má AP9 najlepšie miešanie farieb v odvetví – nie je potrebný žiadny difúzor a žiadny efekt disco-gule!

Pokročilé stmievanie

Napodobňujte prirodzené cykly deň/noc a mesačné fázy s plynulým stlmením až na 0,1 % – od jemného východu slnka po najslabšie mesačné svetlo.

 

ap9x_Optical_img04

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kessil
Hmotnosť: 3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: