Infusion 100ml

31,20 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.4.2024

Špeciálny doplnok na podporu systému pri alternatívnom spôsobe dopĺňania vápnika/alkalinity. Napríklad pri používaní Ca reaktora, Balling metódy a pod.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Špeciálny doplnok na podporu systému.pre použitie pri alternatívnom spôsobe dopĺňania vápnika/alkalinity. Napríklad pri používaní Ca reaktora.

INFUSION je zmes stopových prvkov a ďalších užitočných látok, ktorá vám umožňuje používať metódu TRITON bez toho, aby ste museli používať základné prvky CORE7. Ideálne pre veľké akváriá s vápnikovým reaktorom alebo ak sa používa iný systém doplňovania vápnika.

Patentovaná zmes prospešných látok, ktoré zvyšujú výkonnosť systémov kontroly živín na báze rias.

Vedecky dokázané
Na základe desaťročia výskumu a vývoja
Zabezpečenie kvality spoločnosťou TRITON Lab

Po 10 rokoch vývoja, najlepší spôsob, ako spustiť útesový systém DIY.

Infúzia posunie modulárny prístup spoločnosti TRITON na ďalšiu úroveň. Osvedčená zmes prvkov TRITON a ďalších prospešných látok, ktoré boli pôvodne dostupné iba v základných prvkoch, je teraz prístupná pre používateľov, ktorí nechcú používať Core7 na doplnenie makroprvkov (vápnik, horčík, draslík, síru, bromid, atď….)

Infúzia obsahuje všetky stopy a ďalšie užitočné látky a ich chelátory, aby boli biologicky dostupné, napríklad jód, mangán, vanád, zinok atď., Zatiaľ čo makro prvky ako vápnik, horčík, draslík, síra, bromid atď. sú akvaristom dodávané prostredníctvom inak preferovaným spôsobom doplňovania makroprvkov.

Infúzia umožňuje akvaristovi používať metódu TRITON a využívať všetky výhody, úspech a vedomosti. Umožňuje používateľom obmedziť/vyhnúť sa výmenám vody a získať prístup k najväčšej znalostnej báze na svete, pričom stále používa kalcium reaktor (CaRX vápnikové médium) alebo Balling soli / dve časti / tri časti.

Kalkulačka pre výpočet spotreby ANGLICKY

Kalkulačka pre výpočet spotreby NEMECKY

Dodatočné parametre

Kategória: Komponenty pre Ca reaktor
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: