Pure Food

10,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

AF Pure Food je 100% prírodné krmivo pre koraly.

Obsah balenia: 30g

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

salt water icon_1SALT WATER   LPS corals iconLPS CORALS   SPS coral iconSPS CORALS   soft corals iconSOFT CORALS

Zloženie na báze uhličitanu vápenatého poskytuje obyvateľom akvária všetky potrebné mikro a makro prvky, čím zaisťuje zdravý rast a uľahčuje kalcifikáciu. Vďaka svojmu osobitnému pôvodu je AF Pure Food potravou, ktorú koraly prijímajú vo svojom prirodzenom prostredí. Jedinečné zloženie produktu zaručuje intenzívny rast. Prípravok bohatý na uhličitan vápenatý má tiež pozitívny vplyv na udržanie stabilnej hodnoty pH.

AF_Pure-Food

 

Dávkovanie: 1 odmerná lyžička na 100 l vody.

Naplňte malý kontajner cca. 20 ml akváriovej vody, pridajte lyžicu AF Pure Food a miešajte jednu minútu. Nalejte suspenziu priamo do nádrže alebo pomocou pipety podávajte k  vybraným koralom. Používajte najmenej raz týždenne. V dobre osadených, zrelých akváriách sa produkt môže používať častejšie, dokonca aj denne.

Všetky práškové krmivá majú odporúčanú dávku 1 lyžicu na 100 l vody. Je však dôležité poznamenať, že každé akvárium je odlišné a dávka sa môže líšiť v závislosti od množstva koralov. Odporúčame začať s polovičným dávkovaním (dokonca ¼) a pozorovať koraly a ich reakcie na podávané krmivo. Ak akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť na cieľovú dávku. Koralové druhy ako Zoanthus, Ricordea a iné hubové koraly by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa uľahčilo vstrebávanie podávaného krmiva, koraly SPS a LPS by sa mali kŕmiť po zhasnutí svetla. S cieľom zabezpečiť najlepšiu absorpciu živín by sa všetky doplnky a krmivo pre koraly mali dávkovať priamo do akvária. Počas kŕmenia odporúčame vypnúť odpeňovač asi na hodinu.
 
zdroj: youtube.com

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Hmotnosť: 0.06 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: