Coral pellets - veľkosť S , 100g

10,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Vyvinutý tak, aby spĺňal nutričné ​​potreby pre Ricordea a menšie LPS koraly ako Acanthastrea, Blastomussa, Lobophyllia, ..., ale aj ​​potreby väčších LPS koralov.

Balenie: 100g

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Vďaka tomuto koralovému krmivu je kŕmenie vašich koralov oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Jeho mäkká polovlhká štruktúra zaisťuje optimálnu prijateľnosť a dobrú stráviteľnosť. Okrem toho je toto krmivo nabité vybranými molekulami na spustenie reakcie na kŕmenie. Vnútorné fóliové vrecko je napustené dusíkom a udržuje kyslík vonku čím zabraňuje oxidácii a zaisťuje maximálnu čerstvosť.

Dodáva sa v dvoch veľkostiach:

Malé pelety +- 2,5 mm (veľkosť S) sú vyvinuté pre Ricordea a menšie LPS koraly (ako Acanthastrea, Blastomussa, Lobophyllia, ...). 

Pre väčšie LPS koraly sme sformulovali diétu s krillom. Tieto pelety majú okolo 6 mm (veľkosť L), ideálne pre koraly ako Scolymia, Lobophyllia, Trachyphyllia, Duncanopsammia a Catalaphyllia.

Kŕmte svoje koraly každý druhý deň. Aby ste sa vyhli prekrmovaniu, kŕmite maximálne 30% polypov v koralovej kolónii.

Skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení odporúčame skladovať v chladničke (4 - 6 ° C) na dlhodobé uchovávanie. Počas používania sa vyhnite preniknutiu vlhkosti do obalu.

 

 

Zloženie:

Marine copepods, fish fillets, krill, wheat flour, wheat gluten, squid, adult brine shrimp, mineral salts, marine fish eggs, yeast, mussels, vitamins (retinyl acetate (vitamin A), cholecalciferol (vitamin D3), L-ascorbic acid phosphate (vitamin C), tocopherol acetate (vitamin E), menadione (vitamin K3), thiamine mononitrate (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxine (vitamin B6), cyanocobalamin (vitamin B12), biotin (vitamin H), panthotenic acid (vitamin B5), folic acid (vitamin B9), niacin (vitamin B3)), antioxidants.

 

Nutričné hodnoty:

Protein 35.0 %
Fiber 1.0 %
Fat 8.0 %
Ash 8.0 %
Moisture 25.0 %

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: