Ricco food

10,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Starostlivo vybraná rastlinná zmes vyvinutá na uspokojenie všetkých potrieb zoanthusov a pod.

Obsah balenia: 30g

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Práškové krmivo určené prevažne pre Zoanthus, Ricordea, Rhodactis a ďalšie druhy. Ricco Food je obohatené o špeciálnu sadu vitamínov, ktoré dokonale zodpovedajú potrebám týchto koralov. Doplnením zmesi vitamínovou zmesou podporuje Ricco Food zdravý a intenzívny rast. Ricco Food poskytuje najdôležitejšie živiny, zlepšuje ich sfarbenie a urýchľuje ich vývoj.

zdroj: youtube.comDávkovanie: 1 odmerná lyžička na 100 l vody.

Naplňte malý kontajner cca. 20 ml akváriovej vody, pridajte lyžicu Ricco Food a miešajte jednu minútu. Nalejte suspenziu priamo do nádrže alebo pomocou pipety aplikujte k vybraným koralom. Používajte najmenej raz týždenne. V dobre osadených, zrelých akváriách sa produkt môže používať častejšie, dokonca aj denne.

Všetky práškové krmivá majú odporúčanú dávku 1 odmernej lyžičky na 100 l vody, je však dôležité, že každé akvárium je odlišné a dávka sa môže líšiť v závislosti od obsadzovania koralov. Odporúčame začať s dávkovaním potravín a doplnkov od polovice dávky (dokonca ¼) a pozorovaním koralov a ich reakcií na podávané krmivo. Ak akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť na cieľovú dávku. Koralové druhy ako Zoanthus, Ricordea a iné hubové koraly by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa uľahčilo vstrebávanie potravín, koraly SPS a LPS by sa mali kŕmiť po zhasnutí svetla. S cieľom zabezpečiť najlepšiu absorpciu živín by sa všetky doplnky a krmivo pre koralov mali dávkovať priamo do akvária. Počas kŕmenia odporúčame  vypnúť odpeňovač asi na hodinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Hmotnosť: 0.065 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: