Poly Glue

13,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Nová adhezívna technológia zmení váš doterajší štýl práce s koralovými fragmi a vytvárania aquascapingu v akváriu ... Teraz v novom balení 250ml.
 

AF Poly Glue je lepidlo na báze polyméru, ktoré sa ľahko používa a môže byť použité kedykoľvek znovu. To si vyžaduje len horúcu vodu! Tzn., že vás pri práci už nebude tlačiť čas ako u iných rýchlo tvrdnúcich lepidiel.

Malé granule lepidla vyžadujú k svojej aktivácii horúcu vodu. Potom vytvorí transparentnú lepiacu hmotu, ktorá je veľmi lepkavá pre koraly a kamene, avšak nie pre prsty!

Ak máte pred sebou veľký útes či pracujete s materskou kolóniou, ktorú chcete nafragovaž, potom si pripravte väčšie množstvo lepiacej hmoty a berte si množstvo podľa potreby. Akonáhle sa hmota stáva nepružná, tuhá, stačí ju vložiť späť do horúcej vody, aby zmäkla.

Najväčšou výhodou tohto lepidla je to, že ak ste ho urobili väčšie množstvo ako potrebujete, stačí ho dať späť do krabice a použiť neskôr :-)

Akonáhle Poly Glue lepidlo umiestnite do akvária, voda začne lepidlo ochladzovať. Lepidlo pod vodou tvrdne, čo umožňuje upevniť frag alebo skalu na požadovanom mieste vrátane potiahnutia okrajov koralu lepiacou hmotou. Postupne hmota stvrdne tak, že zabráni fragom pád z útesu.

Tip: Viskozitu lepidla je možné meniť používaním horúcej a teplej vody. Chladnejšia voda = lepidlo je pevnejšie, menej ohybné // Teplejšia voda = mäkšia, jemnejšia hmota.

Obsah balenia: 250ml.

NEPOUŽÍVEJTE MIKROVLNKU či iný zdroj tepla!

 

zdroj: youtube.com

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá na koraly
Hmotnosť: 0.22 kg
Lepidlo: polymérové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: