StoneFix 1500g

13,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Rýchloschnúce lepidlo lepidlo na báze cementu určené na rýchle spájanie a lepenie väčších kusov živých, suchých alebo keramických skál.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Rýchloschnúce lepidlo lepidlo na báze cementu určené na rýchle spájanie a lepenie väčších kusov živých, suchých alebo keramických skál. Neobsahuje toxické zlúčeniny, vďaka čomu je dokonale bezpečné pre ryby a bezstavovce.

 Ako používať: malé množstvo lepidla zmiešajte s vodou, až kým nebude konzistencia homogénna. Okamžite začnite lepiť prvky. Stone Fix sa odporúča používať mimo nádrže. V prípade potreby použitia pod vodou by sa mali vypnúť všetky čerpadlá. Po spojení jednotlivých kusov pôsobiť 15 minút. Dočasná zákal vody je neškodný. Z dôvodu možného zvýšenia hodnoty pH v nádrži odporúčame nelepiť viac ako 2-3 kusy denne.

Obsahuje: portlandský cement. Skladujte na chladnom a suchom mieste v pôvodnom obale po dobu 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na etikete.

Obsah chrómu (VI) nepresahuje 2 ppm pred dátumom exspirácie. NEBEZPEČENSTVO! Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice / ochranné okuliare. Nevdychujte prach. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú k dispozícii a je to ľahké. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Balenie: 1500g

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá na stavbu útesu
Hmotnosť: 1.6 kg
Lepidlo: cementové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: