AF Strontium LAB (1L)

20,30 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Vysoko koncentrované stroncium. Stroncium podporuje tvorbu koralového kostrového tkaniva a významne zlepšuje absorpciu vápnika. Podporuje tiež rast mäkkých koralov.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Doplnok obsahujúci vysoko koncentrované stroncium a bárium. Stroncium je po vápniku a horčíku jedným z najdôležitejších prvkov potrebných pre rast tvrdých koralov. Stroncium podporuje tvorbu koralového kostrového tkaniva a významne zlepšuje absorpciu vápnika. Podporuje tiež rast mäkkých koralov. V uzavretom akvarijnom systéme odpeňovač a filtračné médiá odstraňujú z vody zlúčeniny stroncia, preto je potrebné ich doplnenie. Aby sa podmienky akvária čo najviac priblížili tým prírodným, bol prípravok obohatený o prídavok bária, ktoré je tiež prítomné a významné v morskej vode. Vďaka príslušným pomerom stroncium účinne dopĺňa nedostatok stroncia a bária vo vode akvária a zaručuje dokonalý pomer týchto prvkov. Hladina stroncia v útesovom akváriu by sa mala pohybovať medzi 5 ppm a 15 ppm.

10 ml AF Strontium LAB zvyšuje hladinu stroncia o 1 mg / l (ppm) v 100 litroch vody.

Odporúčané dávkovanie: 0,5 ml / 100 l vody denne.

Dávkovanie by malo byť založené na spotrebe mikroelementov. Upozorňujeme, že každé akvárium je odlišné a konečné dávkovanie závisí od obsadenia koralmi a individuálnych potrieb akvária. Nedostatok aj prebytok mikroživín bude mať vplyv na obyvateľov akvária, preto by sa dávkovanie malo vyberať a upravovať na základe pravidelných testov vody Aquaforest Lab.

AF_family products_3

Dodatočné parametre

Kategória: Makroprvky pre všetky metódy
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: