AccuraSea 1 - prémiová morská soľ od J.Sprunga (na 760L)

119,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Two Little Fishies vždy kládli veľký dôraz na každý detail. Preto vytvorili novú syntetickú morskú soľ, ktorá nemá obdobu.

Hovoríme jej AccuraSea1.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

AccuraSea1 je vytvorená s cieľom simulovať prírodnú morskú vodu a je balená v presne navážených sáčkoch. Toto balenie má mnoho výhod: môžete zmiešať s vodou bez toho, aby ste museli kontrolovať úroveň salinity.

Už žiadne doplňovanie soli, miešanie, čakanie a ďalšie testovanie, či je salinita na požadovanej úrovni. Jednoducho stačí dohliadnuť na správne množstvo vody v sude, pridať obsah jedného alebo viacerých sáčkov (podľa veľkosti suda s vodou) a máte ekvivalent prírodnej morskej vody!
 
 
Ak si myslíte, že to nie je nič neobvyklé, potom zvážte nasledujúce:
keď sa suchá soľ pred použitím riadne nezamieša, alebo keď dochádza k vibráciám počas transportu, vibrácie spôsobujú izoláciu jednotlivých komponentov soli v balení, tj jedna lyžica soli z vrchnej časti balenia nemá rovnaké zloženie ako tá ďalšia. Takže, ak nespotrebujete celé množstvo vedro/balenie NARAZ, tak žiadna výmena vody nebude obsahovať rovnako kvalitnú morskú vodu. Aj za predpokladu, že by soľ bola spracovaná s rovnako veľkou zrnitosťou a riadne zmiešaná výrobcom, hygroskopická vlastnosť zmesí syntetických solí spôsobuje ďalší problém:
  • pokiaľ nespotrebujete NARAZ všetku soľ v balení, vlhkosť vzduchu sa dostáva do balenia a reaguje so soľou. Reakcia môže spôsobiť tvorbu nerozpustných usadenín/zvyškov a od základu tak zmeniť celé zloženie.
  • Nikdy sa vám nestalo, že ste museli vziať „kladivo“, aby ste kusy stvrdnutej soli rozdrobili? Alebo, nepúšťali ste balík soli na zem, aby sa hrudky rozpadli?
  • Jednotlivé balenia (každý balíček) soli AccuraSea1 vám umožnia vyprodukovať morskú vodu, ktorá je zakaždým rovnaká!
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 27.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: