AF Hybrid PRO Salt - pre systémy s nízkym NO3 a PO4, 22kg

98,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
11.12.2023

Hybrid Pro Salt je zmes syntetických aminokyselín a probiotík.

Ideálne pre systémy vyžadujúce nízke hladiny dusičnanov a fosfátov.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Zmes laboratórne vyrobenej soli s prírodnými vločkami morskej soli. Pridanie probiotických baktérií na zníženie živín a zvýšenie intenzity farby a rastu. Obohatené o aminokyseliny a vitamíny tej najvyššej kvality.

Hybrid Pro salt je doposiaľ najpokročilejšia útesová soľ. Po rokoch pozorovania, ako sa útesovým nádržiam darí buď s prírodnou morskou vodou (NSW), alebo s chemicky čistou laboratórnou soľou, sme chceli vytvoriť receptúru Hybrid Pro Salt navrhnutú tak, aby poskytovala výhody solí pre  delikátnych obyvateľov útesových nádrží a moderných akvaristov, ktorí hľadajú prirodzenejšie, probiotikami obohatené metódy ´reefovania´.

Po zhromaždení rôznych vzoriek vody z prirodzene prosperujúcich útesov v Egypte, Keni, Indonézii a na Fidži naši chemici a biológovia analyzovali výsledky ICP týchto zavedených biotopov koralových útesov, aby vytvorili súbor parametrov aj pre tie najnáročnejšie koraly. Na rozdiel od oceánu je akvárium uzavretý ekosystém a nie všetky prvky sa spotrebúvajú rovnomerne. Aby sme kompenzovali rozdiely v absorpcii, zvýšili sme hladiny najčastejšie konzumovaných mikroživín a stopových prvkov pre väčšiu stabilitu.

Toto nové zloženie Hybrid Pro Salt vytvára podmienky takmer rovnaké ako v prírodnej morskej vode, pričom má pridanú výhodu probiotík, ktoré pomáhajú udržiavať mikrobiologickú rovnováhu a bezpečne znižujú hladiny dusičnanov a fosfátov.

Rovnako ako každá soľ Aquaforest, aj Reef Salt+ a Hybrid Pro Salt boli pred uvedením na trh dôkladne testované. Tieto novo vyvinuté receptúry prešli laboratórnymi skúškami ako v sterilných testovacích akváriách, tak aj vo funkčných nádržiach s množstvom rôznych koralov. Analýza výsledkov stanovila postupné znižovanie živín pomocou Hybrid Pro Salt v dôsledku prítomnosti probiotických baktérií, rýchlejšieho rastu a lepšieho celkového stavu koralov pre obe receptúry.

Dávkovanie a skladovanie:

Pre najlepšie použitie by sa soľ Hybrid Pro Salt mala rozpustiť vo vode RODI pri teplote medzi 24-25 °C (75-77 °F) pri slanosti 33 ppt (1,025 S.G.)

Hybrid-Pro-Salt_4

AF Hybrid_Reef Saltplus ban_2

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: