AF Reef Salt +, 5kg

24,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Reef Salt+ je ideálna soľ pre akvaristov s plne ´ naloženými ´ útesovými nádržami.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

So zvýšenými hladinami iónovo vyvážených kľúčových makroživín, ako je zásaditosť, vápnik a horčík, bol navrhnutý tak, aby držal krok aj s tými najnáročnejšími a rýchlo rastúcimi kolóniami koralov.

Na rozdiel od prírodného prostredia útesov s bohatými hladinami mikro a makroživín je akvárium uzavretým ekosystémom, v ktorom koraly neustále spotrebúvajú cenné mikro a makro stopové prvky rôznymi rýchlosťami. Nepretržitý prístup k makroživinám je jedným z najdôležitejších aspektov udržiavania zdravého a stabilného útesového akvária. Pre tých, ktorí nedávkujú mikroelementy jednotlivo, pravidelná výmena vody s Reef Salt + pomôže vrátiť tieto cenné prvky späť do vody vo vyváženom pomere, aby ich koraly absorbovali a podporili ich rast, sfarbenie a imunitu.

 

Čím je Reef Salt+ jedinečný?

Jedinečná receptúra Reef Salt+ bola vyvinutá po rokoch výskumu rastu koralov pri rôznych parametroch a veľkostiach kolónií. Na základe našich pozorovaní sme vytvorili tento produkt pre tých, ktorí majú plne zásobené nádrže a chcú uspokojiť potreby svojich koralov.

Kľúčom k úspechu morských akvárií sú stabilné parametre, takže používanie Reef Salt+ pri pravidelnej 10% výmene vody vytvára optimálne podmienky pre rast a vývoj koralov. Kvalitná soľ podporuje nielen lepší rast, ale podporuje aj stavbu nových kostier, iónovú výmenu, zlepšuje sfarbenie a prirodzený proces fotosyntézy.

Dávkovanie a skladovanie:

Pre najlepšie použitie by sa Reef Salt+ mala rozpustiť vo vode z RO pri teplote medzi 24-25 °C (75-77 °F) pri slanosti 33 ppt (1,025 S.G.)

 

Porovnanie:

Reflecting nature_tab2

AF Hybrid_Reef Saltplus ban_2

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: