H2OCean PRO reef salt - DOSE Formula, 23kg

84,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Akvaríjné soli H2Ocean pro formula majú silnú reputáciu v oblasti kvality a konzistentných parametrov, ktoré už mnoho rokov prinášajú fantastické výsledky pre milovníkov útesov po celom svete.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

dealer_euro_DD

 

Teraz existujú 2 verzie tejto populárnej útesovej soli a obe formulácie sa vyrábajú pomocou solárneho odparovania, pri ktorom sa vytvára úplne prírodná bázická soľ, kde sú všetky hlavné a stopové prvky v úplnej rovnováhe podľa zámeru prírody. Čistá prírodná soľ je potom špeciálne vylepšená pre použitie v akváriu zvýšením špecifických prvkov, ktoré sa časom vyčerpajú, ako napríklad vápnik a horčík, ktoré používajú koraly a koralové riasy na rast.

 

H2Ocean Dosing Formula 600px_2                        h2oceandosingformula_1

 

Verzia soli H2Ocean Dosing Formula bola špeciálne vyvinutá na použitie v útesových akváriách, kde hlavnou metodikou používanou na udržanie správnej hladiny v akváriu je chemické dávkovanie alebo použitie vápnikového reaktora. Použitie tohto špecifického zloženia umožňuje vykonať dočasné zmeny vody vo vašom akváriu bez pozorovania dočasného zvýšenia dKH alebo vápnika, a je preto ideálne pre dávkovanie Balling, Balling light alebo Triton a je vhodné aj pre systémy s nízkym obsahom živín ULNS.

h2ocean dosing formula 600px_3

 

Prírodná soľ

Jej prírodný pôvod zaručuje, že soľ obsahuje všetkých 70 hlavných a stopových prvkov v správnom pomere, ktoré sú od prírody zmiešané do homogénnej zmesi.

 

Vyvážené zloženie

V prírode existuje prirodzená rovnováha medzi hladinami vápnika, zásaditosti a horčíka. Zistilo sa, že veľa solí má neprirodzene vysoký obsah vápnika alebo vysokú zásaditosť, a preto je potrebné do týchto solí pridať naviac tlmivý roztok alebo vápnik navyše, aby sa obnovila prirodzená rovnováha. S útesovou soľou H2Ocean sú vápnik a zásaditosť v správnych pomeroch, ktoré udržujú iónový pomer v rovnováhe s prirodzenými hladinami, ktoré sú také dôležité pre zdravý rast koralov.

 

Optimálna chémia

Zloženie pre soľ H2Ocean bolo spoločnosťou D-D neustále vyvíjané po mnoho rokov. Soľ je navrhnutá tak, aby sa rýchlo a ľahko rozpúšťala a aby mala špecifickú chémiu, ktorá je podľa nášho názoru optimálnym zložením na udržanie zdravého útesu a umožnenie pravidelných zmien vody pri zachovaní prirodzenej rovnováhy. Úroveň vápnika a horčíka je navrhnutá tak, aby nahradila hladiny, ktoré sa spotrebovávajú pri raste koralov v akváriu, zatiaľ čo hladiny chloridov sú mierne znížené, čo umožňuje následné pridávanie chloridu vápenatého a horečnatého s minimálnym účinkom na rovnováhu chloridov.

 

Nízka hydratácia

Obidve receptúry soli H2Ocean majú extrémne nízku hladinu hydratácie v porovnaní s mnohými inými soľami. Toho sa dosahuje výrobou za prísne kontrolovaných podmienok, aby sa zabránilo absorpcii vody z atmosféry do soli, takže je teraz o 3% silnejšia. Preto kilo za kilo dostanete v balení viac soli a menej vody.

 

Formula Magnesium Pro Plus

Mnoho solí sa zameriava na zvýšenie hladiny vápnika a ignoruje hladiny horčíka. Udržiavanie správnej koncentrácie horčíka je v útesovom akváriu rovnako dôležité a výrazne uľahčí udržanie stabilného vápnika, pH a zásaditosti.

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 24 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RL Avatar autora | 31.7.2023
Vyskúšal som rôzne a táto je pre mňa najlepšia, super rýchlo rozpustná a stabilná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: