NeoMarine Precision Salt, box 20kg - na 570 litrov

69,60 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

NēoMarine Salt Mix vytvára ideálne morské prostredie pre obyvateľov akvária. Poskytuje všetky hlavné prvky, nekonzervatívne látky, vedľajšie a stopové prvky a prvky ktoré sa používajú pri výrobe biologických pigmentov v presných pomeroch prírodnej morskej vody.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Rozsiahle preskúmané a testované počas viacročného obdobia s formuláciou založenou na súčasnom chápaní morskej chémie a morskej biológie. Precízne formulovaná tak, aby replikovala prirodzené pomery morskej vody všetkých hlavných prvkov, ako aj všetkých nekonzervatívnych vedľajších a stopových prvkov. Vytvára morské prostredie podobné prírodnej morskej vode vo všetkých dôležitých ohľadoch.

354g na 10 litrov vody  (134 g na 1 US-galón 3,785 1) poskytne špecifickú hmotnosť ~ 1,025 g / cm3, s pH ~ 8,30 a zásaditosťou ~ 7,5 dKH.

Formulované námorným vedcom; nepozostáva z odparenia morskej vody.

Brightwell Aquatics NēoMarine Salt Mix vytvára ideálne morské prostredie pre obyvateľov akvária tým, že poskytuje všetky hlavné prvky, všetky nekonzervatívne látky (vyčerpané prírodnými chemickými a biologickými procesmi), vedľajšie a stopové prvky a prvky, o ktorých je známe, že sa používajú pri výrobe biologických pigmentov ( biochrómy) v presných pomeroch prírodnej morskej vody; všetky ióny sú formulované tak, aby boli prítomné v prírodných koncentráciách morskej vody. Konzervatívne minoritné a stopové prvky nie sú vyčerpané v morskom prostredí, čo naznačuje, že ich morský život nevyužíva alebo sa nezúčastňujú chemických reakcií v morskej vode; ako také nie sú potrebné na prežitie obyvateľov akvária a nie sú súčasťou formulácie NēoMarine. NēoMarine nie je formulovaný tak, aby mal zvýšenú koncentráciu určitých prvkov na úkor obetovania ostatných a vytvárania riešení so značne nepresnými pomermi prvkov; táto formulácia je úplne založená na súčasných údajoch o morskej vede a rozsiahlom testovaní.

Najdôležitejším prispievateľom k úspechu morského akvária je udržiavanie parametrov vody v prípustných medziach. Množstvo osvetlenia ani filtrácia nedokážu vykompenzovať vodu, ktorej chýba veľa základných prvkov a ktorá nespĺňa kritériá potrebné na prežitie morských organizmov. Úspešné morské akvárium preto začína kvalitnou morskou vodou.

Vyrobené spoločnosťou Brightwell Aquatics v našom výrobnom závode (nie externe) podľa najprísnejších štandardov kvality. Každá šarža je očíslovaná a vzorkovaná kvôli kontrole kvality. Využíva výrobný proces, ktorý podporuje rovnomernosť veľkosti častíc a suchú, homogénnu zmes solí.

neomarine_banner

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 21.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: