Tropic Marin® BIO-ACTIF Sea Salt 4 kg – 120 l

20,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Farmaceuticky čistá morská soľ s prebiotickou bakteriálnou výživou pre útesové akváriá. Tropic Marin® Pro-Reef je ideálny základ pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly a bezstavovce v moderných útesových akváriách. Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov 


Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Jedinečná morská soľ Tropic Marin® Bio-Actif obsahuje prirodzene sa vyskytujúce morské biopolyméry, ktoré podporujú mikrobiologické podmienky v akváriu a tým chránia a podporujú rast akváriovej fauny.

Koraly budú vykazovať svoje jasné a žiarivé farby prirodzeným spôsobom, pričom je podporovaný rast kostry a/alebo rast silnejších tkanív. Koraly sú tak robustnejšie a odolnejšie. Ryby tiež profitujú z bioaktívnych látok tým, že vytvárajú účinnú ochranu pred poškodením slizníc. Ryby prejavia svoj zvýšený pocit pohody zvýšenou aktivitou párenia a reprodukcie.

Morská soľ Tropic Marin® Bio-Actif je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých akvaristov a zaisťuje stabilné podmienky pre všetky morské organizmy pri zásaditosti v rozmedzí 8-9 °dH.

 

Tropic Marin® Bio-Actif je obzvlášť vhodný pre útesové akváriá:

  • Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky tropickej morskej vody v prirodzenom pomere
  • Optimálna koncentrácia vápnika a horčíka pre útesové akváriá + prebiotické bakteriálne krmivo
  • Ideálne pH a tlmenie
  • Prebiotické bakteriálne krmivo podporuje podmienky s nízkym obsahom živín a živé farby LPS a SPS koralov. Mikrobiológia v akváriu je stabilizovaná a kvalita vody sa zvyšuje
  • Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov a ich stabilizácia prostredníctvom bioaktívnych látok
  • Môže sa používať trvalo a je ideálna na založenie novej nádrže
  • Tropic Marin® Bio-Actif je ideálnym základom pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly, bezstavovce a morské makro riasy v moderných útesových akváriách

Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky, ako aj bioaktívne látky pochádzajúce z tropickej morskej vody obsiahnuté v prírodnej receptúre.

Makro prvky: Calcium; Chlorine; Magnesium; Potassium; Sodium; Sulfur.

Stopové prvky: Aluminium; Antimony; Arsenic; Barium; Beryllium; Bismuth; Boron; Bromine; Cadmium; Caesium; Carbon; Cerium; Chromium; Cobalt; Copper; Dysprosium; Erbium; Europium; Fluorine; Gadolinium; Gallium; Germanium; Gold; Hafnium; Holmium; Indium; Iodine; Iridium; Iron; Lanthanum; Lead; Lithium; Lutetium; Manganese; Mercury; Molybdenum; Neodymium; Nickel; Niobium; Nitrogen; Osmium; Palladium; Platinum; Praseodymium; Rhenium; Rhodium; Rubidium; Ruthenium; Samarium; Scandium; Selenium; Silicon; Silver; Strontium; Tantalum; Tellurium; Terbium; Thallium; Thorium; Thulium; Tin; Titanium; Tungsten; Vanadium; Ytterbium; Yttrium; Zinc; Zirconium.

Aplikácia & Dávkovanie:

Na dosiahnutie úrovne slanosti 32–35‰ (psu) rozpustite 35 ml (približne 37–40 g) Tropic Marin® Bio-Actif na jeden liter vody. Špecifická hmotnosť roztoku morskej soli by mala byť 1,025 až 1,027 pri teplote 25 °C / 77 °F. Pripravená slaná voda sa môže použiť hneď, ako sa soľ úplne rozpustí.

Poznámka: Pri kontrole vodivosti čerstvo pripravenej slanej vody Tropic Marin® Bio-Actif konduktometer ukáže o cca. 10% nižšie výsledky, pretože obsiahnuté organické látky ovplyvňujú meranie. Odporúčame merať špecifickú hmotnosť pomocou hydrometra Tropic Marin®. Mierny zákal je v tomto štádiu normálny a naznačuje, že bioaktívne látky začínajú účinkovať. Výmena až 10 % vody každý týždeň pomocou Tropic Marin® Bio-Actif pomáha udržiavať kvalitu vody v rámci parametrov, ktoré sú najdôležitejšie pre jemný morský život vo vašom akváriu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: