Tropic Marin® SYN-BIOTIC Sea Salt 10 kg – 300 l

49,99 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Farmaceuticky čistá morská soľ s probiotickými baktériami a s prebiotickou bakteriálnou výživou pre útesové akváriá. Tropic Marin® Syn-Biotic Sea Salt je ideálny základ pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly a bezstavovce v moderných útesových akváriách. Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov 


Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Tropic Marin® Syn-Biotic Sea Salt obsahuje probiotické baktérie pre ryby a krevety a špeciálne krmivo pre prebiotické baktérie na podporu rastu probiotických baktérií a na vytvorenie podmienok s nízkym obsahom živín v akváriu pre LPS a SPS koraly. Termín synbiotikum označuje doplnky, ktoré kombinujú probiotiká a prebiotiká vo forme synergizmu.

Tropic Marin® Syn-Biotic Sea Salt je ideálna, keď zakladáte novú nádrž a zakaždým, keď rozširujete stav živočíchov v nádrži. Bolo dokázané, že probiotické baktérie pomáhajú prekonávať stres a choroby a zároveň zlepšujú zdravie a pohodu rýb a kôrovcov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by sa v akváriu mala pred pridaním akéhokoľvek nového živočícha vymeniť voda so Syn-Biotic Sea Salt.

Obsiahnuté prebiotické prísady podporujú integráciu dusičnanov a fosfátov do bakteriálnej hmoty pre podmienky s nízkym obsahom živín a živé farby LPS a SPS koralov. Pre trvalú aklimatizáciu zvierat na podmienky akvária a pre stabilizáciu mikrobiológie systému nádrží odporúčame používať Syn-Biotic Sea Salt trvalo. Každá výmena vody so Syn-Biotic Sea Salt automaticky pridáva probiotické baktérie potrebné na udržanie zdravých biologických procesov.

 

 

Tropic Marin® Bio-Actif je obzvlášť vhodný pre útesové akváriá:

  • Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky tropickej morskej vody v prirodzenom pomere
  • Optimálna koncentrácia vápnika a horčíka pre útesové akváriá + prebiotické bakteriálne krmivo + nitrifikačné a denitrifikačné baktérie na podporu cyklu dusíka
  • Ideálne pH a tlmenie
  • Prebiotické bakteriálne krmivo podporuje podmienky s nízkym obsahom živín a živé farby LPS a SPS koralov. Mikrobiológia v akváriu je stabilizovaná a kvalita vody sa zvyšuje
  • Probiotické baktérie aktivujú imunitný systém rýb a kôrovcov
  • Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov a ich stabilizácia prostredníctvom bioaktívnych látok
  • Môže sa používať trvalo a je ideálna na založenie novej nádrže
  • Tropic Marin® Syn-Biotic je ideálnym základom pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly, bezstavovce a morské makro riasy v moderných útesových akváriách

Tropic Marin® Syn-Biotic Sea Salt obsahuje všetky hlavné a stopové prvky, ako aj potravu probiotických baktérií a prebiotických baktérií.

Makro prvky: Calcium; Chlorine; Magnesium; Potassium; Sodium; Sulfur.

Stopové prvky: Aluminium; Antimony; Arsenic; Barium; Beryllium; Bismuth; Boron; Bromine; Cadmium; Caesium; Carbon; Cerium; Chromium; Cobalt; Copper; Dysprosium; Erbium; Europium; Fluorine; Gadolinium; Gallium; Germanium; Gold; Hafnium; Holmium; Indium; Iodine; Iridium; Iron; Lanthanum; Lead; Lithium; Lutetium; Manganese; Mercury; Molybdenum; Neodymium; Nickel; Niobium; Nitrogen; Osmium; Palladium; Platinum; Praseodymium; Rhenium; Rhodium; Rubidium; Ruthenium; Samarium; Scandium; Selenium; Silicon; Silver; Strontium; Tantalum; Tellurium; Terbium; Thallium; Thorium; Thulium; Tin; Titanium; Tungsten; Vanadium; Ytterbium; Yttrium; Zinc; Zirconium.

Aplikácia & Dávkovanie:

Na dosiahnutie úrovne slanosti 32–35‰ (psu) rozpustite 35 ml (približne 37–40 g) Tropic Marin® Syn-Biotic na jeden liter vody. Špecifická hmotnosť roztoku morskej soli by mala byť 1,025 až 1,027 pri teplote 25 °C / 77 °F. Pripravená slaná voda sa môže použiť hneď, ako sa soľ úplne rozpustí.

Poznámka: Pri kontrole vodivosti čerstvo pripravenej slanej vody Tropic Marin® Syn-Biotic konduktometer ukáže o cca. 10% nižšie výsledky, pretože obsiahnuté organické látky ovplyvňujú meranie. Odporúčame merať špecifickú hmotnosť pomocou hydrometra Tropic Marin®. Mierny zákal je v tomto štádiu normálny a naznačuje, že bioaktívne látky začínajú účinkovať. Výmena až 10 % vody každý týždeň pomocou Tropic Marin® Syn-Biotic pomáha udržiavať kvalitu vody v rámci parametrov, ktoré sú najdôležitejšie pre jemný morský život vo vašom akváriu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 10.4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: